کج خلقی کودکان
اغلب افراد از این موضوع مطلع هستند که کودکان اهل کشور فرانسه بسیار خوش فکر و فعال می باشند، اما والدین نمی دانند که دلیل اصلی کج خلقی نکردن کودکان فرانسوی چیست؟

دلیل کج خلقی نکردن کودکان فرانسوی چیست؟

بسیاری از مردم متوجه شده اند که کودکان فرانسوی خوب، خوش فکر و فعال هستند، آن ها به ندرت عصبانی و بازیگوش می شوند، چیزی که باید بخورند را می خورند و مودبانه به همسایگان خوش آمد می گویند، ما فهمیده ایم که چه "سری و رازی" زنان فرانسوی به کودکانشان می دهند.

رازهای ساده والدین فرانسوی برای جلوگیری از کج خلفی کودکان

مادران جوان در فرانسه در کم تر از 10 هفته پس از زایمان به سرکارهایشان برمی گردند.

اگر آن ها بیشتر در خانه بمانند ممکن است به هزینه های مالی زیادی نیاز داشته باشد، براساس این قانون یک مادر کم تر از 10 هفته می تواند از کودکش مراقبت کند و کار امنی داشته باشد، با این حال در این مورد او باید حقوق خود را به نفع تامین اجتماعی بدهد، در پایان مرخصی زایمان، کودک به مهد کودک برده می شود و از سنین کم توسط افراد جدید محاصره می شود و به او کمک می شود تا سریع تر و بیشتر با زندگی سازگار شود.

کج خلقیهای کودک

روش هایی برای جلوگیری از کج خلقی کودک

کودکان در تخت های خود می خوابند حتی در اتاق خواب های جداگانه

اگر کودک در طول شب بیدار شود و گریه کند مادر معمولاً چند ثانیه صبر می کند و بعد می رود تا مطمئن شود حضور او واقعاً ضروری است، بعدا بچه می فهمد که باید به تنهایی خوابیدن عادت کند.

والدین فرانسوی به فرزندان خود آزادی زیادی می دهند تا در صورت بروز مشکلی بتوانند آن را حل کند.

خیلی نادر است که شما مادری ببینید که در زمین بازی با کودکش خوش می گذراند، آن ها در دعواهای بین بچه ها مداخله نمی کنند و به آن ها اجازه می دهند از وضعیت خود مراقبت کنند، نکته خوبی برای والدین این است که یک خط بین شوخی بی هدف و معصومانه و رفتار بد را تنظیم می کنند. تنها رفتار بد باید تنبیه داشته باشد تا کودک تفاوت را بداند.

پدربزرگ و مادر بزرگ نقش حمایتی را در پرورش کودکان ایفا می کنند

اجتماعات خانوادگی معمولاً در تعطیلات یا آخر هفته ها اتفاق می افتد، شما می توانید افراد مسن را ببینید که یک فنجان قهوه یا یک لیوان آب میوه در یک رستوران می نوشند و از نوه هایشان مراقبت می کنند.

کج خلقی کودکان

نقش پدربزرگ ها و مادربزرگ ها در پرورش کودکان

یکسان بودن غذا برای همه از دلایل کج خلقی نکردن کودکان فرانسوی:

غذا یکی از حیاتی ترین بخش های زندگی در فرانسه است و یک استراحت برای ناهار می تواند 2 ساعت طول بکشد، مردم فرانسه عقیده دارند که داشتن یک وعده غذایی جمعی دست کم یک بار در روز بسیار مهم است، چنانچه در نمناک گفته ایم کودکان و بزرگسالان یک غذا را می خورند چون چیزی به عنوان غذای کودک البته بعد از سنین خاص خردسالی در فرانسه وجود ندارد، والدین کودکان خود را مجبور نمی کنند که چیزی بخورند که دوست ندارند اما اصرار دارند که حداقل غذایی را باید بخورند.

رفتارهای خوب یک راه طولانی است

بچه های فرانسوی این را می دانند آن ها به مهمانان و همسایگان خود خوش آمد می گویند، آرام می مانند و در اتوبوس جای خود را به آنها می دهند، از سنین بسیار کوچک آن ها " جملات مودبانه مهم " را یاد می گیرند:" متشکرم " ، "روز خوبی داشته باشید"، "خواهش می کنم"، " سلام " و خداحافظ. "

بسیار رایج است که بسیاری از کودکان نمی توانند تا سن 5 سالگی چیزی بخوانند، کودکی زمانی فوق العاده است که یاد می گیرند رویا داشته باشند، دنیا را کشف کنند و یاد بگیرند که چگونه مودب و مسئولیت پذیر باشند و با گذشت زمان آن ها یاد می گیرند چگونه بخوانند و شمارش کنند.

کج خلقی کودک

روش های والدین فرانسوی برای جلوگیری از کج خلقی کودکان

یکشنبه بهترین زمان برای پیک نیک در پار

داشتن باربی کیو و یا دوچرخه سواری است، فرانسویان از فعالیت های یکشنبه آگاه هستند و پیشاپیش آماده آن می شوند.

در طول یک سفر آموزنده برای خرید

بچه ها معمولاً آرامش خود را حفظ می کنند و برای خرید آب نبات با روکش براق سروصدا راه نمی اندازند. آن ها از جیب خود پول خرج می کنند، مبلغ ماهانه پول جیبی معمولاً برابر با سن کودک است.

چرا کودکان فرانسوی کج خلقی نمی کنند ؟ پاسخ ساده است

4.321
این مطلب مفید بود ؟183
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ح.ب/ن
برچسب : تربیت کودک
وبگردی