کرم انگلی در فلفل دلمه
اخیرا ویدئویی در فضای مجازی منتشر شده از وجود کرم انگل عجیب و زنده داخل فلفل دلمه ای که اهمیت دادن به شستشو و ضدعفونی کردن میوه جات قبل از مصرف را نشان می دهد.

کشف کرم انگلی عجیب از فلفل دلمه!

یکی از نکاتی که همیشه از کودکی تا هم اکنون در ذهن و خاطر ما است، متعلق به هشدارهای جدی در زمینه خوردن غذا و میوه های مختلفی است که با استفاده از این نکات می توانیم در سلامتی جسمانی خود موثر واقع شویم. با این حال اغلب شاید به این سری از نکات نه تنها توجه نمی کردیم، بلکه حتی آنرا نیز مسخره می کردیم!

از این رو در واقعیت این نکات بسیار کارآمد هستند و در زندگی ما تاثیر بسزایی دارند و طبق هشدارهایی که در رسانه های مختلف در این زمینه می شود، می توانند در شکل گیری ذهن بابت خوردن غذا و میوه های نشسته و الوده موثر واقع شوند و شاید هم اکنون باز هم افراد زیادی حضور داشته باشند که میوه ها را بدون شستشوی اولیه می خورند و این می تواند باعث بیماری آنها شود!

برای مثال تصور کنید اگر یک نوع انگل یا یک نوع کرم انگلی بر روی این میوه یا حتی داخل آن وجود داشته باشد، می تواند سلامتی را به بیشترین میزان ممکن به خطر بیندازد و باعث اختلال در اندام مهم بدن شما شود. این در حالی است که گفته می شود قبل از خوردن میوه های مختلف حتما آنرا بشوئید و در صورت عدم وجود انگل و کرم شروع به خوردن آن کنید!

کرم انگلی

اما اخیرا یکی از کاربران تصویری عجیب و شوکه کننده ای را در صفحات مجازی به اشتراک گذاشت که کمی شوکه کننده بود! از قرار معلوم کاربری که هنوز نام او مشخص نیست، زمانیکه تصمیم به خوردن یک فلفل دلمه می گیرد، با وجود یک کرم انگلی طویل در گوشه ای از داخل فلفل دلمه روبرو می شود که تصویر آنرا در صفحه مجازی اش به اشتراک گذاشت و توانست با واکنش های مختلفی روبرو شود.

کشف کرم انگل داخل فلفل دلمه ای + عکس عجیب

485
این مطلب مفید بود ؟6817
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی