کرم مرطوب کننده
یک کرم رطوبت رسان قوی نیازمند استفاده از آبرسان های قوی در ساختار خود است. بیشتر مرطوب کننده ها فاقد آبرسان هستند و سریع جذب پوست نمی شوند.

بنابراین استفاده از آبرسانی قوی در کنار آن ها جهت تامین رطوبت، رساندن مواد مغذی و تشکیل لایه ای محافظ ضروری است. برند نیوتیس با فرمولاسیون آزمایشگاه های لاروش کانادا نگاهی نو به این موضوع دارد.

این نگاه حفاظت از شادابی و طراوت پوست را در کنار ترمیم سلول ها معنی می کند.

نیوتیس استفاده از یک آبرسان قوی در کنار گلیسیرین و یک روغن گیاهی

مزیت اصلی مرطوب کننده نیوتیس نسبت به سایر مرطوب کننده ها، آبرسانی قوی و موثر آن است. همچنین قیمت آن نسبت به حجم 200 میلی لیتری آن بسیار به صرفه است.

خیار، آلوئه ورا و انگور از قویترین آبرسان های طبیعی هستند. 97 درصد خیار را آب تشکیل داده است. هیدراتیوهای آلوئه ورا از قدرتمندترین، آبرسان های طبیعی هستند. انگور پر از مواد مغذی و آنتی اکسیدان ها است.

وقتی این آبرسان ها در کنار روغن های گیاهی مثل شی باتر و روغن نارگیل قرار می گیرند کرم رطوبت رسان فرصت بیشتری برای آبرسانی به پوست دارد.

کرم دست و صورت

استفاده از 20 درصد گیلسیرین در محصولات نیوتیس

این روزها قیمت گیلسیرین بسیار افزایش یافته است. گیلیسیرن یکی از مهمترین مواد برای حفظ رطوبت پوست است. اما به دلیل افزایش قیمت در بسیاری از مرطوب کننده ها استفاده نشده یا بسیار کم استفاده می شود.

استفاده از 20 درصد گیلسیرین در محصولات نیوتیس باعث می شود که این رطوبت رسان مثل یک مرطوب کننده قوی عمل کرده و مواد گیاهی موجود در آن فرصت رساندن مواد مغذی به پوست را داشته باشند.

استفاده از خواص آنتی اکسیدان ویتامین E در نیوتیس

پوست همیشه به آنتی اکسیدانی مثل ویتامین E برای بهبود چرخه کلاژن سازی و رساندن پروتئین های ضروری به سلول ها احتیاج دارد. نیوتیس با استفاده از این ویتامین، سرعت ترمیم سلول های پوستی را زیاد می کند.

کرم مرطوب کننده

محصولات نیوتیس نگاهی نو به شادابی و طراوت همیشگی تو

نیوتیس با سه محصول کرم دست و صورت آلوئه ورا و خیار، انگور و شی باتر، و نارگیل و شی باتر در بسته بندی های جذاب وارد بازار ایران شده است. این کرم ها جذب بسیار سریعی داشته و پوست را لطیف می کند.

همچنین رایحه آن ها به دلیل استفاده از عصاره طبیعی میوه ها بسیار دلپذیر بوده و حس خوبی را روی دست ایجاد می کند.

کیفیت مواد اولیه به کار رفته در این محصولات آن را رقیبی برای بهترین محصولات خارجی کرده، اما با قیمتی مناسب در فروشگاه های بزرگ عرضه شده، تا به راحتی و با کمترین هزینه در اختیار قرار گیرد.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این برند و محصولات آن می توانند به سایت نیوتیس به آدرس newtis.ir مراجعه کرد.

نگاهی نو به ویژگی های حیاتی یک کرم مرطوب کننده دست و صورت گیاهی

56
این مطلب مفید بود ؟60
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی