کفش عروس

کفش عروس 2018؛ پاشنه بلندهای خاص

کد مطلب : 61944زمان مطالعه : 2 دقیقه
مدل های خاص کفش عروس در طرح های پاشنه بلند و پاشنه کوتاه که سال 2018 مد میشوند را در نمناک مشاهده کنید.

کفش عروس پاشنه بلند 2018

می توان گفت که کفش عروسی تاثیر زیادی را بر روی استایل عروس و چشم گیر نشان دادن لباس او ایفا می کند. شاید تصور کنی که به دلیل لباس های بلند عروسی، کفش قابل رویت نیست، اما بعدها با دیدن عکس های عروسی یا نمایان شدن آن حتی به مدت چند دقیقه به اهمیت کفش عروسی پی خواهی برد.

کفش عروس 2018

کفش عروس مد سال 2018

در واقع همانند سایر اجزا نشان دهنده هویت و شخصیت عروس بوده و علاوه بر راحتی به ظاهر آن نیز باید توجه کرد. به یاد داشته باش که قبل از خرید کفش باید به مکان عروسی و میزان فعالیت خود نیز نگاهی بیاندازی. برای مثال یک صندل شیک برای عروسی های کنار دریا بهترین انتخاب است. در این مقاله به بررسی بهترین کفش های عروسی 2018 نگاهی می اندازیم:

کفش عروس 2018

کفش عروس پاشنه بلند 2018

کفش عروس 2018

مدل کفش عروس شیک 2018

مدل کفش 2018

 کفش عروس پاشنه کوتاه 2018

1- اول از همه، راحتی:شما قرار است این کفش را ساعاتی طولانی به پا کنید و با آن راه بروید و برقصید. اگر پاشنه آن خیلی بلند باشد و یا به نحوی پاهایتان را اذیت کند، از مراسم لذت نخواهید برد. بنابراین، به سراغ کفش هایی با پاشنه خیلی بلند و ظریف نروید. کفش هایی با بندهای ظریف و محکم نیز باعث جا انداختن روی انگشتان پای شما می شوند.

2- جنس کفش عروسی مهم است:پارچه ابریشم و ساتن دو جنس مناسب برای طراحی رویه کفش عروس هستند. با این حال جنس پارچه لباس عروسی شما هم می تواند راهنمای خوبی برای انتخاب جنس رویه کفش عروسی باشد. شما حتی می توانید تکه ای از پارچه لباس عروس تان را به کفاش بدهید تا با آن رویه کفش تان را بدوزد.

3- هنگام عصر به خرید کفش بروید:بهترین زمان برای خرید کفش ساعات پایانی روز است؛ چون در تمام روز بر اثر راه رفتن و ایستادن روی پاها، پاها کمی ورم می کنند و بزرگتر می شوند.

کفش عروس 2018؛ پاشنه بلندهای خاص

3.813
این مطلب مفید بود ؟103
برگرفته از منودلیار - جشنامه -/ح
وبگردی