کفپوش لمینت
دسته ای از کفپوش های مورد استفاده از درکوراسیون های داخلی امروزی کفپوش لمینت ها هستند که برای مراقبت از آنها و حفظ زیبایی و براقیت این جنس کفپوش توصیه های داریم.

نکات مهم در مورد نظافت و مراقبت از کفپوش های لمینتی

کفپوش لمینت در طرح های مختلف که این روزها طرفداران بسیاری پیدا کرده است به عنوان لایه محافظتی برای کف خانه می باشد که جنبه تزیینی هم دارد و از این جهت مراقبت و نگهداری از این کفپوش ها می تواند عمر آنها را افزایش دهد .
کفپوش های لمینیتی در هرخانه باعث زیبایی چشمگیری می شوند ، و پس از نصب آن در خانه تان سعی براین دارید که از آنها به بهترین نحو نگهداری و مراقبت کنید تا عمر آن به طولانی باشد و دیگر سعی براین نداشته باشید که آنها را عوض کنید .

آنچه باید هنگام خرید و انتخاب کفپوش لمینت دقت کنید

در حین خرید کفپوش های لمینیتی دقت کنید که بالای کفپوش هایتان ، لایه ی محافظی وجود داشته باشد که این لایه روی لایه ی تزیینی کفپوش قرار دارد و از آن در برابر خطرات مراقبت می کند . این لایه که از کفپوش محافظت می کند بسته به کیفیت کفپوش نصب می شود .
کفپوش لمینت

نکات مهم در مورد کفپوش لمینت

راه روش تمیز کردن کفپوش لمینت

در ادامه این بخش از دنیای مد نمناک قصد داریم تا راه های مراقبت از کفپوش های لمینیتی را به شما معرفی کنیم .  
 

تمیز نگه داشتن کفپوش های لمینیتی از گردوخاک و زباله ها

گردو خاک دشمن کفپوش ها هستند و با ماندگاری زیاد روی کفپوش باعث خراب شدن آنها می شود و یا به خراشیده شدن آنها منجر می شود . آب نیز یکی از دشمنان کفپوش ها می باشد .
برای این کار توصیه می شود که هر روز با یک طی تقریبا خشک و نرم آنرا تمیز کنید تا صدمه ایی به کفپوش وارد نشود .
شما می توانید از یک نوع برس هایی که مخصوص تمیز کردن کفپوش ها هستند استفاده کنید تا از آسیب رساندن به این کفپوش ها جلوگیری شود .
برای عدم جمع شدن گرد و غبار در روی کفپوش ها می توانید از موکت ها و فرش استفاده کنید تا میزان گرد و غبار کاهش یابد . همچنین می توانید از پا دری ها برای این که با پای آلوده وارد خانه نشوید استفاده کنید تا ار تجمع گرد و غبار بر روی کفپوش جلوگیری شود
 

خوب پاک کردن کفپوش لمینت ها مهم است

برای پاک کردن کفپوش های لمینیتی می توانید از طی و برس های مخصوص تمیز کردن این کفپوش ها استفاده کنید . الیاف موجود در طی با رطوبت اندازه می توانند به سرعت گرد و غبار را جذب کنند و دیگر نیازی به تعویض کفپوش ها نداشته باشید .
کفپوش لمینت

نکات مهم برای مراقبت از کفپوش لمینت

اگر کفپوش های شما چسبناک شده اند می توانید برای تمیز کردن آنها از طی های میکروفیبر استفاده کنید به گونه ایی که مقداری مرطوب باشند و حتی می توانید با آب و صابون نیز می توانید کفپوش هایتان را تمیز کنید ولی برای استفاده از این طریق باید دقت کنید که به مقدار اندازه استفاده کنید و در غیر این صورت به کفپوش هایتان صدمه خواهید زد و باید آنهارا تعویض کنید .
 

رفع بوی بد از کفپوش های لمینتی

برای از بین بردن بوهای زمخت می توانید از جند محصول استفاده کنید که در ادامه ما به شما معرفی می کنیم :
می توانید از پاک کننده های پنجره یا سرکه برای پاک کردن لکه ها از روی کفپوش ها استفاده کنید و برای استفاده از این دو مورد می توانید از پارچه های میکروفیبر استفاده کنید به گونه ایی که کمی آنرا مرطوب کنید و سپس استفاده کنید .
راه حل استفاده از پاک کننده های پنجره نیز از بهترین راه حل ها محسوب می شود و در حین استفاده از این اطمینان حاصل نمایید که قبل از پاک کردن کفپوش ها به این وسیله ، طی شما کاملا خشک باشد . 
توجه:هیچ گاه از محصولات ساینده یا محصولاتی که با استفاده از آنها خراش روی کفپوش می اندازند ، استفاده نکنید و در غیر این صورت باید گفپوش هایتان را تغییر دهید .

کفپوش خانه شما لمینت است؟ پس حتما بخوانید

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ ف.ن
برچسب : کفپوش خانه
وبگردی