کلاهبردار حرفه ای

دستگیری کلاهبردار حرفه ای با 100 شاکی

تاریخ انتشار : 10 آبان 1400کد مطلب : 66987زمان مطالعه : 1 دقیقه
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شوش از دستگیری یک فرد کلاهبردار حرفه ای با 100 نفر شاکی خبر داد.

ایرنا:سجاد اسدی مهر یکشنبه شب اظهارداشت:این مجرم سابقه دار با عنوان پیش فروش خودرو اقدام به کلاهبرداری کرده بود که با تلاش دستگاه قضایی و نیروی انتظامی در یکی از شهرهای همجوار در مخفیگاهش دستگیر شد.

وی افزود:فرد مذکور برای فرار از قانون و برای اینکه شناسایی نشود از 47 سیم کارت برای برقراری ارتباط با افراد استفاده می کرد ضمن اینکه با معرفی خود با عناوین دیگر از جمله به عنوان کشاورز قصد فرار از قانون را داشت که در نهایت دستگیر شد.

دادستان عمومی و انقلاب شوش گفت:برای دستگیری این فرد کلاهبردار حرفه ای که علاوه بر کلاهبرداری و انتقال مال غیر دارای چندین اتهام دیگر است یک تیم سه نفره از دادستانی و نیروی انتظامی شوش وارد عمل شدند.
وی با بیان اینکه این کلاهبردار چند سال تحت تعقیب بود، افزود:تلاش صورت گرفته در سال های اخیر برای دستگیری این کلاهبردار حرفه ای به دلیل استفاده از سیم کارت های مختلف برای برقراری ارتباط و تغییر هویت خود بی نتیجه بود اما درنهایت در دام قانون گرفتار شد.

اسدی مهر به شهروندان توصیه کرد در معاملات احتیاط کرده و قبل از انتقال وجه از صحت معامله و صاحب حساب اطمینان حاصل کنند.

وی خط قرمز دستگاه قضایی را امنیت و آسایش مردم عنوان کرد و افزود:دادستانی با افرادی که امنیت و آسایش مردم را به مخاطره اندازند با جدیت و بدون اغماض برخورد می کند.

انتهای پیام/م

 

دستگیری کلاهبردار حرفه ای با 100 شاکی

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب : کلاهبرداری
وبگردی