کلاهبردار فراری

بازداشت کلاهبردار فراری با 280 شاکی در هرمزگان

تاریخ انتشار : 30 فروردین 1401کد مطلب : 42506زمان مطالعه : 1 دقیقه
دادستان عمومی و انقلاب بندرعباس از دستگیری متهم متواری پرونده کلاهبرداری در تعاونی مسکن گلشهر جنوبی بندرعباس خبر داد.

باشگاه خبرنگاران جوان:علیرضا احمدی منش گفت:شمار شاکیان ثبت‌شده در این پروندهِ کثیرالشاکی تاکنون به بیش از 280 نفر رسیده و امکان دارد تا چندین برابر این شمار نیز افزایش یابد.

به گفته احمدی منش، بیشتر شکایت‌های مردمی از 4 سال گذشته تاکنون ثبت شده و در این مدت، متهم مذکور متواری و تحت تعقیب بوده است.

او گفت:این متهم با نام اختصاری (م-خ) سعی داشته با شایعه سازی وانمود کند که از کشور خارج شده است، اما سرانجام با پیگیری قاضی شعبه دوم اجرای احکام کیفری دادسرای بندرعباس و در عملیات غافلگیر کنندهِ مأموران دایره جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی، در محل اختفاء خود در کرج، شناسایی و دستگیر شد.

دادستان عمومی و انقلاب بندرعباس گفت:در مدت متواری بودن متهم، علاوه بر دستگیری شرکای وی و صدور آرای قطعی در خصوص هر یک از آنها، بررسی‌های پیچیده فنی در مورد جزئیات این کلاهبرداری، حسابرسی حقوق صد‌ها شاکی، جمع آوری ادله موجود و مسائل فنی مرتبط با پرونده و توقیف اموال متهمان با پیگیری دستگاه قضایی استان هرمزگان به صورت مستمر و بدون هیچگونه وقفه‌ای صورت گرفت و در نهایت به صدور رأی محکومیت غیابی در خصوص متهم مذکور منجر شد.

احمدی منش گفت:پارسال نیز سه پرونده کثیرالشاکی در استان هرمزگان با حدود هزار و 500 شاکی و متهم، رسیدگی و منتهی به صدور حکم شد.

انتهای پیام/م

بازداشت کلاهبردار فراری با 280 شاکی در هرمزگان

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب : کلاهبرداری
وبگردی