کمدین های خنداننده شو
سومین برنامه از فصل ششم خندوانه شب گذشته 2 آذر 1397 با حضور کمدین های خنداننده شو و رقابتی هیجان انگیز بین آنها روی آنتن رفت.

کمدین های خنداننده شو در فصل ششم خندوانه

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته دوم آذرماه 1397 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. سومین برنامه از فصل ششم خندوانه با حضور کمدین های خنداننده شو که فصل پنجم در این برنامه حضور داشتند و برگزاری رقابتی هیجان انگیز بین آنها از شبکه نسیم پخش شد.

ابوطالب حسینی ، امیرحسین قیاسی ، وحید رحیمیان و محمدحسن دژآهنگ کمدین های خنداننده شو بودند که شب گذشته در برنامه خندوانه به رقابت با یکدیگر پرداختند.

در شب رقابت کمدین های خنداننده شو در خندوانه چه گذشت

کمدین های خنداننده شو

رقابت جذاب کمدین های خنداننده شو در خندوانه

سومین قسمت از فصل ششم خندوانه با حضور کمدین های خنداننده شو همراه بود و چهار کمدین که درفصل قبل خندوانه با هم رقابت کرده بودند باز هم در یک مسابقه هیجان انگیز به رقابت با یکدیگر پرداختند.

وحید رحیمیان

مسابقه وحید رحیمیان در خندوانه

ابوطالب حسینی و امیرحسین قیاسی در گروهی به نام یاران امیر ، وحید رحیمیان و محمدحسن دژآهنگ در گروهی با نام گلادیاتورها به رقابت با یکدیگر پرداختند.

 ابوطالب حسینی

مسابقه ابوطالب حسینی در خندوانه

در این مسابقه که به شکلی هیجان انگیز در سومین شب از فصل ششم خندوانه برگزار شد در ابتدا باید توپ هایی که یکی از یاران به سمت یارش پرتاب میکرد با شلوار گشادی که در اختیار او قرار داده بودند گرفته میشد و توپ های گرفته شد تعداد سوالات را مشخص میکرد .

امیرحسین قیاسی

رقابت امیرحسین قیاسی کمدین خنداننده شو در خندوانه

مسابقه چند مرحله ای شب گذشته خندوانه با پرسش و پاسخ های متعدد ، بازی ، هیجان ، شوخی و خنده همراه بود و در نهایت گروه یاران امیر با 89 امتیاز موفق شدند گروه گلادیاتورها را با 66 امتیاز را ببرند و برنده این رقابت جذاب در سومین شب از فصل ششم خندوانه باشند.

خندوانه

رقابت جذاب کمدین های خنداننده شو در خندوانه

رقابت هیجان انگیز کمدین های خنداننده شو در فصل ششم خندوانه

45
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی