بابک جهانبخش

کنسرت بابک جهانبخش 9 شهریور در تهران

تاریخ انتشار : 7 شهریور 1396کد مطلب : 55557زمان مطالعه : 2 دقیقه
بابک جهانبخش خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان با گلچینی از بهترین قطعاتش در 9 شهریورماه 96 در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران روی صحنه میرود.

بابک جهانبخش در تهران روی صحنه میرود

بابک جهانبخش خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان به زودی در 9 شهریورماه 96 در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران روی صحنه میرود. پیش از این بابک جهانبخش در 23 و 24 مرداد ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران روی صحنه رفت و با استقبال بی نظیری از سوی مخاطبان روبه رو شد و کنسرتش به دلیل استقبال مخاطبان در تاریخ 9 شهریور ماه در سالن میلاد تمدید شد.

بابک جهانبخش دوباره در تهران روی صحنه میرود

کنسرت بابک جهانبخش 9 شهریور در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران اجرا میشود و پس از آن بابک جهانبخش در شهرستان ها کنسرت خواهد گذاشت.

کنسرت بابک جهانبخش

کنسرت بابک جهانبخش در تهران

در کنسرت پیشین بابک جهانبخش در تهران قطعه دیونه جان و ریمیکسی از قطعات "ای دل" و "دوست دارم" به اجرا درآمد. در ادامه این کنسرت قطعه "تو رو دوست دارم" و قطعه اسلو و احساسی "اقرار" و شاد "خاص" به اجرا درآمدند.

قطعه "اکسیژن" در سالروز انتشار این آلبوم نواخته شد و در ادامه قطعات "شاید" ، "من و بارون" ، "من نگاه کن" ، "راز" ، "یه ساعت فکر راحت" ، "همین یه بار " ، ریمیکس "برف" و "بی تو می میرم" اجرا شدند و کنسرت با اجرای مجدد "دیونه جان" به اتمام رسید .

کنسرت بابک جهانبخش

 بابک جهانبخش در تهران روی صحنه میرود

بابک جهانبخش این روزها در حال آماده شدن برای اجرا در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران است و گلچینی از بهترین قطعاتش را در این کنسرت به اجرا در می آورد.

کنسرت بابک جهانبخش

کنسرت بابک جهانبخش در نمایشگاه بین المللی تهران

کنسرت بابک جهانبخش 9 شهریور در تهران

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی