معرفی کوچکترین گوشی دنیا
اگر شما به دنبال گوشی ساده و کوچک هستید، در این گزارش از نمناک ما قصد داریم شما را با کوچکترین گوشی دنیا به همراه مشخصات آن آشنا سازیم.

کوچکترین گوشی دنیا با امکاناتی فوق العاده

گوشی ها این روزها دارای قابلیت های متفاوت و زیادی در ابعاد و اندازه های بزرگ هستند که به میزان زیادی جاگیر هستند و گاها حمل و جابجایی آنها کار مشکلی است و این در حالی است که ما از آنها بیشتر به مغز دوم خودمان استفاده می کنیم چرا که ما تمام اطلاعات خود را در آنها ذخیره می کنیم. با این حال شاید بعضی وقت ها از مشغول شدن با گوشی های هوشمند، احساس خوبی نداشته باشیم و به یاد گوش های ساده دهه گذشته بیوفتیم.

با این حال لذتی که در گذشته در گوشی های ساده و کوچک بود، شاید به سختی در گوشی های امروزی دیده شود چرا که دیگر به هیچ لذت و شادی ساده ای که در گذشته داشتیم، به دلیل سرگرم بودن با گوشی های نسل جدید نرسیم. از این رو ما قصد داریم در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک شما را با گوشی ساده و البته خارق العاده ای آشنا سازیم که حتما برایتان جالب خواهد بود.

کوچکترین گوشی دنیا

گوشی Zanco Tiny T1 کوچکترین گوشی ساده دنیا است که ابعاد و ویژگی های آن در دنیای مجازی با واکنش های مختلفی روبرو شد که قطعا برای هر یک از ما جالب خواهد بود. لازم است ذکر کنیم که ابعاد این گوشی 21 × 46.7 میلی متر می باشد که واقعا ابعاد بسیار کوچکی دارد که اگر این گوشی را در کنار یک باتری قلمی قرار دهید، دقیقا هم اندازه هستند.

از طرفی این گوشی ساده و خاص دارای صفحه نمایش  64 در 32 پیکسل می باشد اگر شما چند سالی است که از گوشی های چند اینچی استفاده می کنید، قطعا کار با این گوشی برای شما ساده نخواهد بود و به مدت طولانی اذیت خواهید شد. از مهم ترین قابلیت های این گوشی هوشمند می توان به اسپیکر، پورت ورودی سیم کارت نانو، کیبورد، درگاه ورودی usb و میکروفون اشاره کرد که باعث خاص شدن این گوشی شده اند.

کوچکترین گوشی دنیا

لازم به ذکر است که وزن کوچکترین گوشی دنیا تنها 13 گرم می باشد و وقتی این گوشی را در دست می گیرید، انگار چیزی در دست ندارید چرا که بسیار سبک و کم وزن می باشد. همچنین دفترچه تلفن آن تنها گنجایش ذخیره 300 شماره تلفن را دارد و حافظه این گوشی نیز تنها 50 تماس آخر و 50 پیامک اخیر را نگه داری و نمایش می دهد.

گوشی ساده

اگر شما علاقمند به این گوشی شده اید و می خواهید یکی از کوچکترین گوشی دنیا را خریداری کنید، می توانید از طریق فروشگاه های آنلاین معتبر به قیمت 50 دلار خریداری نمائید.

کوچکترین گوشی دنیا با امکانات باورنکردنی + تصاویر

4.2385
این مطلب مفید بود ؟32659
منبع : بخش تکنولوژی نمناک /ف.ن
برچسب : گوشی
وبگردی