کی روش

تصمیم مهم کی روش علیه رویای ستاره استقلال

تاریخ انتشار : 26 شهریور 1401کد مطلب : 2407زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرمربی پرتغالی بعد از چند روز لیست نهایی خود برای اردوی اتریش را اعلام کرد و در این میان نام مهدی قایدی از میان بازیکنان ملی پوش خط خورد.

همشهری آنلاین کارلوس کی‌روش هفته گذشته لیستی 24 نفره از بازیکنان داخلی را برای حضور در اردوی تیم ملی ایران اعلام کرد که در این میان نام مهدی قایدی ستاره خط حمله استقلال هم دیده می شد. این در حالی است که گفته می شد این لیست تقریبا همان لیست مد نظر اسکوچیچ است و سرمربی پرتغالی با برگزاری چند تمرین می خواهد نفرات مد نظرش برای حضور در اردوی اتریش و جام جهانی را انتخاب کند.

با این حال سرمربی پرتغالی بعد از چند روز لیست نهایی خود برای اردوی اتریش را اعلام کرد و در این میان نام مهدی قایدی از میان بازیکنان ملی پوش خط خورد. ستاره استقلال که با امید حضور در جام جهانی به این تیم بازگشته بود در دو بازی تدارکاتی تیم ملی برابر سنگال و اروگوئه حضور نخواهد داشت و به این ترتیب احتمالا کی‌روش او را به جام جهانی هم نخواهد برد.

سرمربی پرتغالی در سالهای حضورش در تیم ملی نشان داده به بازیکنانی که قوای جسمانی بالایی دارند بیشتر اعتقاد دارد و با حضور بازیکنانی مانند آزمون، طارمی، انصاری فرد و حتی قلی زاده شانس حضور مهدی قایدی در جام جهانی به کمترین حد ممکن رسیده است.

انتهای پیام/م

تصمیم مهم کی روش علیه رویای ستاره استقلال

54
این مطلب مفید بود ؟40
وبگردی