برنامه دورهمی

گروه موسیقی دنگ شو در برنامه دورهمی

تاریخ انتشار : 21 خرداد 1396کد مطلب : 50941زمان مطالعه : 3 دقیقه
شب گذشته برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری میزبان گروه موسیقی دنگ شو بود که با آهنگ های زیبایشان شب خوبی را در دورهمی رقم زدند.

برنامه دورهمی با حضور گروه موسیقی دنگ شو

برنامه دورهمی شب گذشته 20 خرداد 96 با اجرای مهران مدیری ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. مهران مدیری در این برنامه میزبان گروه موسیقی دنگ شو بود که با اجرای یک قطعه موسیقی وارد صحنه استودیوی دورهمی شدند.

میلاد باقری و طاها شجاع نوری از گروه موسیقی دنگ شو روبه روی مهران مدیری در برنامه دورهمی نشستند و از آغاز این گروه و نحوه کار کردن در آن گفتند.

گروه موسیقی دنگ شو روی صندلی برنامه دورهمی

طاها درباره نحوه ورود به حرفه موسیقی گفت:من به صورت خیلی اتفاقی و براساس خواندن ترانه یک خواننده دیگر وارد این حرفه شدم و کم کم پیشنهادهای بیشتری برای کار پیدا کردم اما میلاد باقری درباره نحوه ورود به این حرفه گفت:به نظر من موسیقی از ابتدا در من وجود داشت ، من از ابتدا علاقه خاصی به موسیقی کلاسیک داشتم .

طاها شجاع نوری در تکمیل این گفته های میلاد گفت:ما در گروهمان شانس زیادی آوردیم چراکه با خواننده های خوبی همراه شدیم . گروه ابتدایی ما با من و برادرم و صبا صمیمی شکل گرفت و خواننده های زیادی به گروه ما اضافه و کم شدند که از این اتفاق بسیار خوشحالیم چرا که خواننده های ناشناخته با ما شناخته شدند ، در حال حاضر میلاد باقری خواننده خوب گروه ما است .

مهران مدیری ضمن معرفی طاها به عنوان پسر آقای شجاع نوری از پیشکسوتان دنیای فرهنگ و هنر کشورمان، درباره فرهنگ کار گروهی در ایران از آنها سوال کرد که طاها گفت:گروه های موسیقی در همه دنیا وقتی سنشان بالاتر میرود سخت تر کنار هم قرار میگیرند اما من و میلاد همیشه مشکلاتمان را رودر روی هم میگوییم که اگر این کار را نکنیم گروهمان به سرعت از هم می پاشد .

برنامه دورهمی

میلاد باقری و طاها شجاع نوری در برنامه دورهمی

مجری برنامه دورهمی پرسید عاشق شدید؟ میلاد باقری خواننده گروه دنگ شو گفت:بله عاشق شدم و عاشق هم هستم .... به طور جدی یکبار ولی از سن 17 سالگی چندبار عاشق شدم اما از 2 سال پیش عاشق شدن واقعی شروع شد و هنوز هم ادامه دارد . من به تازگی نامزد کرده ام و به زودی ازدواج خواهیم کرد . همسرم آهنگساز هستند و با وجود تفاوتهای زیاد سبک موسیقی به یکدیگر احترام زیادی میگذاریم و باید بگویم که من جایگاه فعلی ام را مدیون حمایت های روحی همسرم هستم .

میلاد و طاها از اعضای گروه موسیقی دنگ شو درباره اینکه یکدیگر را شبیه چه چیزی میبینند گفتند :طاها شجاع نوری میلاد را به عینک آفتابی تشبیه کرد و گفت میلاد شبیه عینک آفتابی است چون هیچکس از ماهیت واقعی اش باخبر نمیشود . خواننده گروه موسیقی دنگ شو طاها را به یک ساکسی فون تشبیه کرد و در ادامه این صحبت ها از ترک های موسیقی که دوست داشتند نام بردند و طاها خاطره ای از یکی از کنسرت هایشان را در برنامه تعریف کرد.

در بخش پایانی برنامه میلاد باقری از هنرمندان موسیقی خواست که به استعداد بچه های شهرستان بهای بیشتری داده شود و درباره احساس خوشبختی گفت:من احساس خوشبختی دارم ولی این حس گذراست.

طاها شجاع نوری از گروه موسیقی دنگ شو بخشی از سازش که با آن اجراهای زیادی رفته بود را تقدیم موزه برنامه دورهمی کرد و میلاد باقری نیز یک قطعه شیرازی که با شایا برادر طاها کار کرده بود را در برنامه اجرا و تقدیم موزه دورهمی کرد.

گروه موسیقی دنگ شو در برنامه دورهمی

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی