ادابازی
در شب اول از مرحله دوم مسابقه ادابازی گروه پالت با حضور مهیار طهماسبی و امید نعمتی توانست گروه سایز 42 با حضور نصرالله رادش و حامد آهنگی را شکست دهد.

شب اول از مرحله دوم مسابقه ادابازی برگزار شد

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته 13 شهریورماه 96 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. رامبد جوان در شب گذشته میزبان دو گروه از شرکت کننده های مسابقه ادابازی بود که توانسته بودند با شکست رقیبشان در مرحله اول به مرحله دوم مسابقه ادابازی راه یافته بودند.

برنده شب اول از مرحله دوم مسابقه ادابازی

در شب اول از مرحله دوم مسابقه ادابازی دو گروه سایز 42 و پالت با هم به رقابت پرداختند. حامد آهنگی و نصرالله رادش در گروه سایز 42 ، مهیار طهماسبی و امید نعمتی در گروه پالت شب اول از مرحله دوم مسابقه ادابازی را با کری خوانی آغاز کردند و گروه سایز 42 توانست با رای تماشاگران یک امتیاز این مرحله را کسب کند.

مسابقه ادابازی

امید نعمتی از گروه پالت و نصرالله رادش در گروه سایز 42

در شب اول از مرحله دوم مسابقه ادابازی گروه سایز 42 با 13 امتیاز به مرحله بعد راه یافت و گروه پالت در این مرحله 16 امتیاز کسب کرد و راهی مرحله بعد مسابقه ادابازی شد. بعد از حدس کلمات ، کلمات ترکیبی و ضرب المثل در نهایت نصرالله رادش و حامد آهنگی در گروه سایز 42 مغلوب گروه پالت با مهیار طهماسبی و امید نعمتی شد.

مسابقه ادابازی

حامد آهنگی از گروه سایز 42 و مهیار طهماسبی از گروه پالت

آنچه در مرحله اول مسابقه ادابازی گذشت

اولین مرحله مسابقه ادا بازی خندوانه با حضور سپند امیر سلیمانی و مهران غفوریان با نام گروهی گل های داوودی 2 و حامد آهنگی و نصرالله رادش با نام گروهی سایز 42 آغاز شد و شرکت کننده های این دو گروه با یکدیگر به رقابت پرداختند و گروه سایز 42 به مرحله بعد صعود کرد.

در دومین شب از مسابقه بزرگ ادابازی در خندوانه بهزاد خداویسی و قربان نجفی در گروه ریسه با مهیار طهماسبی و امید نعمتی در گروه پالت به رقابت پرداختند و گروه پالت به مرحله بعد صعود کرد.

گروه پالت برنده شب اول از مرحله دوم مسابقه ادابازی شد

2.512
این مطلب مفید بود ؟66
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی