گریم نیوشا ضیغمی

گریم مردانه نیوشا ضیغمی در فیلم هشتگ + تصاویر

تاریخ انتشار : 17 شهریور 1397کد مطلب : 71393زمان مطالعه : 2 دقیقه
نیوشا ضیغمی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با انتشار پستی در اینستاگرام از گریم جالب و باورنکردنی اش در یک نقش رونمایی کرد.

گریم نیوشا ضیغمی در نقش یک مرد

عکسی که از گریم نیوشا ضیغمی در نقش یک مرد منتشر شد یکی از پربازدیدترین های فضای مجازی در شب گذشته شد. نیوشا ضیغمی بازیگری که با سریال در چشم باد در تلویزیون شناخته شد و خیلی زود توانست راه موفقیت در سینما را طی کند با گریمی جالب و متفاوت جلوی دوربین رفت.

نیوشا ضیغمی با انتشار عکسی در اینستاگرام از گریم متفاوتش در یک فیلم سینمایی رونمایی کرد.

گریم متفاوت نیوشا ضیغمی در فیلم هشتگ

نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی با گریمی جالب در هشتگ

نیوشا ضیغمی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت :و این است جادو و زیبایی سینما که میشه با تمام وجود عاشقش بود ... تجربه چندین زندگی در یک زندگی....

میشه مرد شد، بچه شد،پیر شد،جوان شد ،مجنون شد،دیوانه شد، عاشق شد،متنفر شد، سپید شد،سیاه شد و.... بی آنکه کسی خرده ای بگیرد واین است جادویی که روح انسان را جلا میبخشد .... و پس از هر تجربه از تو انسانی تازه تر میسازد....

نیوشا ضیغمی با این گریم متفاوت در فیلم سینمایی هشتگ ساخته رحیم بهبودی فر جلوی دوربین میرود و ایفاگر نقشی متفاوت در دنیای بازیگری میشود.

نیوشا ضیغمی و بهاره رهنما

نیوشا ضیغمی و بهاره رهنما در هشتگ

فیلم سینمایی هشتگ از 4 مهر در سینماهای کشور اکران میشود.

بهاره رهنما

بهاره رهنما در فیلم هشتگ

بازیگران فیلم سینمایی هشتگ عبارتند از :نیوشا ضیغمی ، بهاره رهنما، بیژن بنفشه خواه، حدیث فولادوند، محمدعلی کیانی، مهرداد فلاحتگر، ارسلان قاسمی، امید روحانی، محسن ملکی و سیدجواد هاشمی بازیگران این فیلم را تشکیل میدهند.

نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی بازیگر سریال در چشم باد

نیوشا ضیغمی بازیگر کشورمان اولین بار با سریال در چشم باد در تلویزیون شناخته شد و بعد از آن حضور موفقی را در تلویزیون تجربه کرد و یکی از پرکارترین بازیگران تلویزیون است.

نیوشا ضیغمی

مجید صالحی و نیوشا ضیغمی در فیلم ما خیلی باحالیم

ما خیلی باحالیم عنوان جدیدترین کار سینمایی نیوشا ضیغمی است که یک کمدی متفاوت با بازی مهران غفوریان ، مجید صالحی ، بهنوش بختیایر ، مریم امیرجلالی و مهران رجبی است.

گریم مردانه نیوشا ضیغمی در فیلم هشتگ + تصاویر

315
این مطلب مفید بود ؟96
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی