گل آرایی در تنگ
گل آرایی در تنگ ایده ای دکوراتیو است که به عنوان یک دکوری شیک در دکوراسیون منزل میتوانید استفاده کنید, روش های تزیین گل در تنگ را در نمناک مشاهده کنید.

گل آرایی در تنگ با ایده های دکوراتیو

گل آرایی را میتوان اینگونه تعریف کرد:هنر استفاده از گل ها و گیاهان مختلف برای خلق یک ترکیب بندی شیک و دلنشین. گل آرایی سبک های مختلفی دارد یکی از خلاقانه ترین سبک های آن را میتوان گل آرایی در تنگ نام برد که گل های طبیعی و یا مصنوعی را در تنگ های شیشه ای به روش های زیبا تزیین میکنند.

گل آرایی در تنگ

گل آرایی در تنگ ماهی

یکی از بهترین مدل های گل آرایی در تنگ مدلی است که در تصویر زیر مشاهده میکنید، در 3 تنگ شیشه ای با سایز های مختلف گل های متنوع چیده شده اند که زیبایی شگفت انگیزی خلق کرده اند.

گل تزیینی در تنگ

مدل گل تزیینی در تنگ

برای گل آرایی در تنگ صدها مدل مختلف وجود دارد که یکی از یکی قشنگ تر هستند، نمونه هایی از زیباترین مدل های گل آرایی و تزیین گل مصنوعی یا طبیعی در تنگ شیشه ای را در ادامه برایتان جمع آوری کرده ایم که خودتان در منزل میتوانید آن ها را انجام دهید.

اگر به گل و گل آرایی علاقه دارید از این مدل ها ایده بگیرید و یک دکوری شیک برای منزل تان درست کنید، وجود گل در خانه ضروری است حالا چه طبیعی باشد چه مصنوعی.

تزیین گل مصنوعی

تزیین گل مصنوعی در تنگ

گل آرایی در تنگ

گل آرایی در تنگ شیشه ای

تزیین گل مصنوعی

تزیین گل مصنوعی در تنگ شیشه ای

 تزیین گل در تنگ

 تزیین گل در تنگ بلور

گل آرایی در تنگ

گل آرایی در تنگ با گل مصنوعی

تزیین گل طبیعی

تزیین گل طبیعی در تنگ

گل آرایی در تنگ شیشه ای با گل مصنوعی و طبیعی + تصاویر

3.927
این مطلب مفید بود ؟216
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
برچسب : گل طبیعی
وبگردی