گل به خودی مهدی طارمی

گل به خودی مهدی طارمی در لیگ پرتغال

تاریخ انتشار : 14 مهر 1398کد مطلب : 2746زمان مطالعه : 2 دقیقه
گل به خودی مهدی طارمی در بازی دیشب تیم ریوآوه پرتغال بازی برده تیمش را به تساوی کشاند. رسان ههای پرتغال و سرمربی ریوآوه به این گل واکنش نشان دادند.

گل به خودی مهدی طارمی در لیگ پرتغال

خبرآنلاین:مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم ریوآوه پرتغال در بازی شب قبل تیمش در مسابقات کاپ پرتغال روی یک صحنه دچار اشتباه محاسباتی شد و به اشتباه دروازه تیم خودش را باز کرد.

تیم فوتبال ریوآوه بامداد امروز در مسابقات کاپ پرتغال به مصاف تیم پورتیموننس رفت و این دیدار در نهایت با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید. 

اتفاق جنجالی در این بازی این بود که مهدی طارمی، مهاجم ملی پوش کشورمان به اشتباه دروازه خودی یعنی ریوآوه را با ضربه سر باز کرد تا این دیدار با نتیجه تساوی به پایان برسد. 

سایت «ojogo» پرتغال درباره اشتباه فاحش طارمی نوشت:طارمی همیشه برای ریوآوه گلزنی می کند اما این بار در معادلات اشتباه کرد و دروازه خودی را باز کرد. 

سایت«barlavento» پرتغال نیز درباره این اشتباه نوشت:طارمی گلزنی کرد اما این بار برای ریوآوه نه بلکه برای رقیب زد تا بازی برده به تساوی تبدیل شود. 

طارمی در این بازی البته در دقیقه 81 بازی می خواست اشتباه خود را جبران کند و می توانست با دروازه رقیب تک به تک شود که با خطا متوقف شد و بازیکن رقیب از سوی داور کارت قرمز دریافت کرد.

حرف های سرمربی ریو آوه درباره گل به خودی طارمی

کارلوس کاروالیال به تساوی تیمش در جام حذفی پرتغال با گل به خودی مهدی طارمی، ملی پوش ایرانی واکنش نشان داد. 

رویارویی بامداد امروز (یکشنبه) تیم های پورتیموننسه و ریوآوه در گروه C جام حذفی پرتغال با تساوی یک - یک به پایان رسید. 

ابتدا موریرا در دقیقه 31 برای تیم ریوآوه گل زد. در دقیقه 48 نیز مهدی طارمی به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا کار به تساوی کشیده شود.

مهدی طارمی 90 دقیقه در ترکیب تیم ریوآوه بازی کرد. 

کارلوس کاروالیال، سرمربی تیم ریوآوه دقایقی پس از پایان این بازی گفت:هنوز هیچ چیز درباره تیمی که از این گروه صعود می کند، مشخص نیست. ما از الان برای بازی بعدی تمرکز می کنیم. ما از هواداران اندکی در این بازی خارج از خانه برخوردار بودیم. هر چند تعداد آنها کم بود اما در حمایت از تیم ریوآوه موثر واقع شدند. 

در جدول رده بندی گروه C جام حذفی پرتغال تیم های پورتیموننسه و ریوآوه با امتیاز مشابه چهار رده های اول و دوم را در اختیار دارند. تیم های گویمارائش و بنفیکا هم بدون امتیاز هستند. جام حذفی پرتغال در 4 گروه 4 تیمی برگزار می شود و تیم های صدرنشین راهی مرحله نیمه نهایی خواهند شد.

انتهای پیام/م

گل به خودی مهدی طارمی در لیگ پرتغال

2.97
این مطلب مفید بود ؟43
برچسب : مهدی طارمی
وبگردی