گل محمدی

تدابیر گل محمدی برای دیدار با استقلال

تاریخ انتشار : 3 شهریور 1400کد مطلب : 65188زمان مطالعه : 1 دقیقه
کادر فنی پرسپولیس برنامه فنی خود را برای بازی با استقلال تاجیکستان آغاز کرد.

رقابت های مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب در حالی روزهای 22 و 23 شهریورماه با حضور تیم های فوتبال پرسپولیس، استقلال و تراکتور تبریز برگزار می شود که لیگ برتر فوتبال ایران تعطیلات تابستانی خود را پشت سر می گذارد.

این در حالی است که پرسپولیس تمرینات خود را برای بازی با استقلال تاجیکستان آغاز کرده است تا کادر فنی این تیم با توجه به خروج احمد نورالهی، محمدحسین کنعانی زادگان و شهریار مغانلو تاکتیک های خود را در تمرینات پیاده کنند.

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس برای شناخت کامل از عملکرد صدرنشین فعلی فوتبال باشگاهی تاجیکستان آنالیز تمام بازی های این تیم در مرحله گروهی لیگ قهرمان 2021 و همچنین چند دیدار اخیر استقلال در لیگ تاجیکستان را دریافت کرده است.

یحیی که با پرسپولیس در فصل گذشته تا فینال این رقابت ها راه پیدا کرد بزرگترین آرزوی خود را در گفتگو با خبرگزاری مهر، رسیدن به جام قهرمانی آسیا عنوان کرده است.

رویایی که پرسپولیسی ها در شروع دوباره این بازی ها از تاجیکستان آغاز کنند و قهرمانی های متوالی خود در لیگ برتر ایران را به رخ قهرمان لیگ تاجیکستان بکشند.

دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال تاجیکستان ساعت 19:30 سه شنبه 23 شهریورماه در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان 2021 در شهر دوشنبه برگزار می شود.

انتهای پیام/م

 

تدابیر گل محمدی برای دیدار با استقلال

53
این مطلب مفید بود ؟30
وبگردی