گل‌محمدی

تغییر شجاعانه یحیی گل‌محمدی در پرسپولیس؟

تاریخ انتشار : 8 اسفند 1400کد مطلب : 32547زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرمربی پرسپولیس برای بازی با مس رفسنجان باید تصمیم مهمی بگیرد.

پرسپولیس در هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر به مصاف یکی از بهترین تیم‌های این فصل ایران یعنی مس رفسنجان می‌رود. این تیم که هفته گذشته برابر دیگر تیم کرمانی یعنی گل‌گهر 2 امتیاز مهم از دست داده، برای باقی ماندن در کورس قهرمانی باید 3 امتیاز بازی پیش رو را کسب کند.

به گزارش فرارو، با این حال دیدار با مس چندان بازی راحتی نخواهد بود و یحیی و دیگر اعضای کادر فنی پرسپولیس نیاز به اعمال تغییراتی در ترکیب به ویژه در خط دروازه و دفاع خواهند داشت. اگرچه احتمال می‌رود که سرمربی پرسپولیس تغییری در قلب خط دفاعی تیمش اعمال کند، ولی تصمیم مهمتری که او باید بگیرد استفاده یا عدم استفاده از حامد لک است. دروازه‌بان پرسپولیس مقصر اصلی گلی بود که تیمش از گل‌گهر در هفته نوزدهم دریافت کرد. البته که او پیش‌تر هم در دیدار‌های لیگ چندباری پرسپولیس را در کسب برد ناکام گذاشته بود.

با این حال، حامد لک، پیش از این رقیبی نداشت؛ رادوشوویچ از ایران رفته بود و یحیی مجبور بود هرطور شده از او درون دروازه استفاده کند. در نیم فصل، اما پرسپولیس احمد گوهری را از صنعت نفت خریده و حالا دیگر به این راحتی نمی‌شود از اشتباهات حامد لک درون دروازه پرسپولیس گذشت. لک دروازه‌بان بسیار با تجربه‌ای است، ولی مشخص نیست چرا تمرکزش را از دست داده است. حالا شاید یحیی تصمیم شجاعانه‌ای برای بازی پیش رو بگیرد و این بار حامد لک را برای شوک دادن هم که شده، روی نیمکت بنشاند، تا دیگر خرید زمستانی پرسپولیس یعنی احمد گوهری هم فرصت بازی کردن را به دست بیاورد.

انتهای پیام/م

تغییر شجاعانه یحیی گل‌محمدی در پرسپولیس؟

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب : حامد لک
وبگردی