گوشواره  هوشمند
یک شرکت کانادایی با ارائه ابزار جدید پوشیدنی و هوشمند خود گامی جدید در کنترل سلامت بدن انسانها برداشته است، گوشواره هوشمند تنها گجتی است که مخصوص خانمها ساخته شده است.

گوشواره هوشمند عضو جدید ابزارهای کنترل سلامت

 
تا کنون گجتهای پوشیدنی هوشمند به ارائه مچ بند و عینک و حلقه برای کاربران محدود شده بود,اما در این بین یک شرکت کانادایی به نام BioSensive ابزار پوشیدنی متفاوتی را معرفی کرده است که می تواند پیگیر سلامتی فرد باشد.
این شرکت، برای اولین بار گوشواره هوشمندی را طراحی کرده است که به منظور رهگیری کننده سلامتی فرد مورد استفاده قرار می گیرد. بیشتر پوشیدنی هایی که تاکنون عرضه شده اند، از طراحی مردانه برخوردار بودند اما گوشواره Ear-o-Smart تنها پوشیدنی است که بیشتر از ظاهری زنانه برخوردار است که می تواند گزینه بهتری برای خانم ها باشد.
 
گوشواره هوشمند
 
گوشواره ابداعی برای زنان طراحی شده و قادر به رهگیری ضربان قلب، کالری ها و سطوح فعالیت است و با استفاده از بلوتوث 4.0 به گوشی های هوشمند اندروید و iOS جهت ارائه داده ها متصل می شود.
این ابزار پوشیدنی با نظارت بر جریان خون موجود در پوست و با استفاده از ال ای دی و اندازه گیری تغییرات در جذب نور، ضربان قلب را رهگیری می کند.
تیم سازنده معتقد است قراردادن این رهگیر بر روی نرمه گوش، تماس مداوم بهتری با پوست ارائه داده و امکان خوانش های دقیق تر را در مقایسه با رهگیری کننده های مبتنی بر مچ دست فراهم می کند.
گوشواره ابداعی با طراحی استاندارد سفیدرنگ عرضه می شود اما به عنوان یک کیت DIY (خودت انجام بده) نیز ارائه خواهد شد و این موضوع به کابران امکان ساخت گوشواره پوشیدنی منحصر به فرد خودشان را می دهد.
تیم علمی در حال کار بر روی فناوری باتری این ابزار است و به دنبال ارائه هر دو انتخاب های استاندارد و قابل شارژ مجدد است.شرکت کانادایی به دنبال عرضه تجاری این فناوری تا فوریه سال 2015 است و گفته می شود بهای اولیه این گوشواره از 110 دلار شروع می شود.
 
 

گوشواره هوشمند مخصوص خانم ها + عکس

58
این مطلب مفید بود ؟80
برگرفته از ایسنا-/ف
برچسب : گوشواره
وبگردی