شمشیرباز فرانسوی
در خلال مسابقات شمشیربازی در المپیک گوشی تلفن همراه یک شمشیرباز فرانسوی از جیبش به وسط پیست شمشیربازی افتاد که تعجب حضار و حتی تعجب حریفش را در پی داشت.

حرکت عجیب شمشیرباز فرانسوی در المپیک

این روزها همه چیز در ریو داستان می شود و این بار و اتفاقی عجیب که در طول تاریخ المپیک بی نظیر می باشد گوشی تلفن همراه شمشیرباز فرانسوی در ریو داستان شد. Enzo LeFort شمشیر باز فرانسوی در سری مسابقات المپیک 2016 ریو سرگرم مسابقه با Peter Joppich آلمانی بود که در گرماگرم رقابت به ناگاه گوشی موبایل شمشیر باز فرانسوی از جیب لباس مخصوصی که برای شمشر بازی استفاده می شود خارج شده و وسط پیست افتاد و داور و ناظر و خبرنگار و گزارشگر و عکس و … همه و همه شاخ در آوردند!
شمشیرباز فرانسوی در بازی های المپیک ریو حرکتی عجیب انجام داد.
تلفن همراه این روزها تبدیل به یکی از وسیله های ضروری شده، به طوری که برخی حاضر نیستند تحت هیچ شرایطی این وسیله ارتباطی را از خود جدا کنند.
شمشیر باز فرانسوی

حرکت عجیب شمشیرباز فرانسوی در المپیک

در جریان یکی از مسابقات مرحله یک شانزدهم نهایی شمشیربازی المپیک 2016 اتفاقی عجیب رخ داد و در حالی که «انزو لفورت» فرانسوی با «پیتر جوپیخ» آلمانی رقابت می کرد، گوشی تلفن همراه این ورزشکار فرانسوی از جیبش به وسط پیست شمشیربازی افتاد که تعجب حضار و حتی تعجب حریفش را در پی داشت. ظاهراً لفورت فراموش کرده بوده که گوشی همراهش را پیش از شروع مسابقه از جیبش خارج کند.
شمشیر باز فرانسوی

حرکت عجیب شمشیرباز فرانسوی در المپیک

شمشیربازی فرانسوی این بازی را با امتیاز 15 بر 13 به حریفش واگذار کرد.

حرکت عجیب شمشیرباز فرانسوی در المپیک ریو + عکس

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
برگرفته از خبرگزاری تسنیم / م.ف
برچسب : المپیک ریو
وبگردی