یحیی گل محمدی

2گزینه یحیی گل محمدی برای خط حمله پرسپولیس

تاریخ انتشار : 2 اردیبهشت 1401کد مطلب : 61321زمان مطالعه : 2 دقیقه
پرسپولیس در تابستان به دنبال جذب 2 مهاجم خواهد بود.

همشهری آنلاین:سرخ ها در این فصل از لیگ برتر با مشکل گلزنی مواجه بودند و مهاجمان این تیم موفق نشدند تا آمار خوبی از گلزنی ثبت کنند. بعد از مصدومیت آل کثیر پرسپولیس سراغ تیمروف ازبکستانی رفت اما این بازیکن در بازی هایی که به میدان رفته نشان داده هرگز نمی تواند بار گلزنی این تیم را به دوش بکشد. مهدی عبدی و حامدپاکدل هم که به تناوب برای سرخ ها به میدان رفته اند عملکردشان ثبات نداشته تا از حالا یحیی گلمحمدی به فکر جذب مهاجم باکیفیت در تابستان باشد.

با نزدیک شدن به هفته های پایانی فصل خبرهایی در خصوص لیست نقل و انتقالاتی یحیی گل محمدی منتشر شده است. اگرچه باشگاه پرسپولیس برای حفظ تمرکز بازیکنان این اخبار را تکذیب کرده است اما سرخ ها از حالا اقدامات خود را برای جذب چند بازیکن آغاز کرده اند. درویش مدیرعامل سرخ ها هم اخیرا اعلام کرده یحییگلمحمدی لیست بازیکنان مدنظرش را به او اعلام کرده است.

در این لیست نام چندلژیونر فوتبال ایران هم مطرح شده که خبرساز ترین آنها حضور کاوه رضایی در میان بازیکنان مد نظر یحیی گل محمدی است. بازیکنی که سابقه پوشیدن پیراهن استقلال را دارد و البته پیش از این شاگرد سرمربی پرسپولیس هم بوده است.

با این حال شنیده ها حاکی از این است که اولویت سرمربی پرسپولیس برای فصل آینده جذب این بازیکن نیست و گل محمدی و مدیران پرسپولیس به دنبال بازگرداندن علی علیپور هستند. مهاجمی که در پایان فصل قراردادش به اتمام می رسد و سرخ ها به دنبال این هستند تا او را راضی به بازگشت به تیم سابقش کنند.

اما پرسپولیس حتی در صورت جذب علیپور به دنبال به خدمت گرفتن یک مهاجم دیگر هم خواهد بود. با توجه به مصدومیت آل کثیر یحیی گلمحمدی تصمیم دارد تا از میان بازیکنان داخلی یک مهاجم اثرگذار به خدمت بگیرد که گزینه سرمربی سرخ ها پیمان بابای مهاجم تراکتور است.

پرسپولیس در صورتی که موفق به جذب این 2 بازیکن شود سراغ گزینه دیگری در خط حمله نخواهد رفت. گل محمدی امیدوار است با بهبود شرایط مالی تیمش در تابستان پیش رو گزینه های مد نظرش را جلب کند و به نظر می رسد این بار از اولویت های خود نخواهد گذشت.

انتهای پیام/م

2گزینه یحیی گل محمدی برای خط حمله پرسپولیس

51
این مطلب مفید بود ؟10
وبگردی