علیرام نورایی
مسابقه هیجان انگیز هفت روز و هفت ساعت با حضور هنرمندان ایرانی و لبنانی از جمله علیرام نورایی ، کارلوس آزار ، الناز حبیبی و لیندا کیانی روی آنتن شبکه افق میرود.

نمایش مسابقه هفت روز و هفت ساعت از شبکه افق

شبکه افق برای روزهای پیش رو و هفته های آینده با مسابقه ای جذاب میهمان خانه های مردم میشود . مسابقه جدید شبکه افق با عنوان هفت روز و هفت ساعت با حضور هنرمندان ایرانی و لبنانی روی آنتن میرود.

هفت روز و هفت ساعت یک مسابقه رالی جذاب و هیجان انگیز با حضور هنرمندانی از ایران و لبنان است که تولید آن در شبکه افق شروع شده و در آینده نزدیک روی آنتن می رود.

سعید ابوطالب فیلمساز نام آشنای کشورمان بعد از تجربه چند مجموعه رئالیتی شو (مستند مسابقه) این بار در تدارک مجموعه جدیدی با عنوان «هفت روز و هفت ساعت» در همین سبک برای پخش از تلویزیون است.

مسابقه هفت روز و هفت ساعت با بازیگران ایرانی و لبنانی

در این مجموعه شاهد حضور بازیگران سینما و تلویزیون و خوانندگانی از ایران و لبنان خواهیم بود که در 6 گروه به رقابت با هم می پردازند و یک گروه داوری نیز بر کار آنها نظارت می کند.

مسابقه هفت روز و هفت ساعت

امیرحسین رستمی ، الناز حبیبی ، لیندا کیانی و علیرام نورایی در مسابقه هفت روز و هفت ساعت

گروه اول زوجی لبنانی هستند، عدی رعد و همسرش رباه الشریف، گروه دوم علیرام نورایی بازیگر تئاتر و سینما و کارلوس آزار سوپراستار و خواننده لبنانی، گروه سوم الناز حبیبی بازیگر سینما و تلویزیون و ساره قصیر، گروه چهارم حمیدرضا حامی خواننده جوان کشورمان و محمد شمص، گروه پنجم امیرحسین رستمی هنرمند ایرانی و مهدی فخرالدین بازیگر لبنانی و گروه ششم نیز لیندا کیانی بازیگر سینما و تلویزیون و سالی بسمه هستند و لادن و شیرین مستوفی هم داوران «هفت روز و هفت ساعت» خواهند بود.

پروژه بین المللی «هفت روز و هفت ساعت» یک مسابقه رالی جذاب و دیدنی با حضور هنرمندانی از ایران و لبنان است که تولید آن در لوکیشن های داخل و خارج از کشور در حال انجام است؛ ضبط این مجموعه از موزه جنگ ملیتا در جنوب لبنان آغاز شد و به زودی این تیم به ایران می رسند تا فیلمبرداری این پروژه در کشورمان شروع شود.

مسابقه هفت روز و هفت ساعت

بازیگران ایرانی و لبنانی در مسابقه هفت روز و هفت ساعت

گفتنی است پیش از این سعید ابوطالب با ساخت مستند مسابقه «رالی ایرانی» چنین ژانری را تجربه کرده بود، کاری که با استقبال مخاطبان هم روبرو شد اما این بار ابوطالب کاری را برای مخاطبان بیشتر و گسترده تر، روانه آنتن تلویزیون خواهد کرد.

مستند مسابقه یا همان رئالیتی شو ژانری است که امروزه مورد توجه قرار گرفته و دارای هیجان و جذابیت های خاص خود است چرا که بازیگران از سناریو کار مطلع نمی شوند و خود آنها هم تا آخرین سکانس، مانند بینندگان، هر لحظه امکان غافلگیر شدن دارند ضمن اینکه با توجه به این موضوع، گروه تولید هم از واکنش بازیگران حاضر بی اطلاع هستند و همین مسئله جذابیت های کار را دو چندان می کند.

هنرمندان ایرانی و لبنانی در مسابقه هفت روز و هفت ساعت

3.422
این مطلب مفید بود ؟157
برگرفته از روابط عمومی شبکه افق / م.ف
وبگردی