نمناک اخباردانشگاه اسامی پذیرفته شدگان “آزمون کاردانی به کارشناسی” 94
آزمون کاردانی به کارشناسی ، کاردانی به کارشناسی 94
اسامی پذیرفته شدگان آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1394 اعلام شد. جزئیات ثبت نام قبول شدگان “آزمون کاردانی به کارشناسی” سال 1394 را در ادامه مطالعه می فرمائید.
تاریخ انتشار : 30 شهریور 1394

پذیرفته شدگان آزمون کاردانی به کارشناسی

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور با اعلام این خبر گفت:اسامی پذیرفته شدگان در رشته های با آزمون، بدون آزمون و همچنین معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته های نیمه متمرکز این آزمون از طریق پایگاه اینترنتی سازمان سنجش به نشانیwww. sanjesh. org منتشر شده است.
حسین توکلی افزود:در این دوره ها 84 هزار و 583 نفر پذیرفته شده اند که از این تعداد 33 هزار و 482 نفر زن و 51 هزار و 101 نفر مرد هستند.
وی گفت:همچنین اسامی 1635 نفر به عنوان معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته های نیمه متمرکز اعلام شده است.
توکلی افزود:پذیرفته شدگان برای اطلاع از تاریخ و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام باید به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه و یا موسسه آموزش عالی محل قبولی مراجعه کنند.
توکلی افزود:درصورتی که دانشگاه تاریخ مشخصی برای ثبت نام اعلام نکرده باشد، پذیرفته شدگان باید با توجه به اطلاعیه ای که همراه با اعلام اسامی منتشر شده است، در یکی از روزهای سه شنبه و چهار شنبه (31 شهریور و اول مهر) برای ثبت نام به موسسه آموزش عالی محل قبولی مراجعه کنند.
وی گفت:اطلاعیه سازمان سنجش درباره زمان و محل مصاحبه معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته های تحصیلی نیمه متمرکز 20 مهر در سایت این تر نتی سازمان سنجش اعلام می شود.


جزئیات ثبت نام قبول شدگان آزمون کاردانی به کارشناسی

اسامی پذیرفته شدگان نهایی برای رشته های مختلف تحصیلی دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، پردیس های آموزشی دانشگاه فرهنگیان، نیمه حضوری دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی، مؤسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی، رشته های تحصیلی الکترونیکی (مجازی) اعلام شده است.

فهرست معرفی شدگان رشته های تحصیلی نیمه متمرکز این آزمون نیز شامل رشته هایی پذیرش با آزمون و یا پذیرش با سوابق تحصیلی نیز در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است.

ثبت نام در روزهای 31 شهریور و اول مهر

کلیه پذیرفته شدگان برای اطلاع از نحوه، تاریخ و مدارک لازم برای ثبت نام (علاوه بر مدارک مندرج) ضرورت دارد در ابتدا به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه و یا مؤسسه آموزش عالی محل قبولی خود مراجعه کنند.

درصورتی که دانشگاه یا مؤسسه ای، در پایگاه اطلاع رسانی خود برنامه زمانی برای ثبت نام درج نکرده باشد پذیرفته شدگان می توانند در یکی از روزهای سه شنبه 31 شهریور و یا چهارشنبه اول مهر برای ثبت نام به محل قبولی خود مراجعه کنند.

انتشار اطلاعیه مصاحبه برای معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت در 20 مهر

داوطلبانی که اسامی آنان در ردیف معرفی شدگان چند برابر ظرفیت پذیرش رشته های تحصیلی نیمه متمرکز اعلام شده ، لازم است مطابق بند "ب" این اطلاعیه  برای انجام مصاحبه اقدام کنند.

معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته مراقبت پرواز(کد رشته محل 1924) مرکز آموزش عالی هوانوردی و فرودگاهی کشور و رشته فوریت های پزشکی دانشکده و دانشگاه های علوم پزشکی (کد رشته محل های 1225 تا 1249 و 4619 مربوط به کد رشته امتحانی 114) لازم است برای آگاهی از زمان و مکان برگزاری مصاحبه به اطلاعیه سازمان سنجش در روز دوشنبه 20 مهر مراجعه کنند.

ممنوعیت از شرکت در آزمون سال 95 برای پذیرفته شدگان دوره روزانه

پذیرفته شدگان دوره روزانه رشته های تحصیلی این آزمون خواه در مؤسسه آموزش عالی ذیربط ثبت نام کنند یا نکنند حتی با دادن انصراف قطعی از تحصیل مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1395 نیستند.

عدم ثبت نام پذیرفته شدگان در تاریخ های مقرر به منزله انصراف از تحصیل در رشته قبولی تلقی شده و قبولی این قبیل پذیرفته شدگان لغو خواهد شد.

ممنوعیت تحصیل در دو رشته یا دو دانشگاه

پذیرفته شدگان دوره های روزانه و نوبت دوم (شبانه ) هریک از رشته های تحصیلی آزمون کاردانی به کارشناسی در صورتی که در ردیف پذیرفته شدگان نهایی کنکور 94 هم باشند باید از دو رشته قبولی اعلام شده یکی را به دلخواه انتخاب و در آن رشته ثبت نام کنند در این صورت قبولی آنان در رشته دیگر «کان لم یکن « تلقی خواهد شد.

افرادی که همزمان در دو کدرشته محل دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی تابعه وزارت علوم، یا وزارت بهداشت، و یا دانشگاه فرهنگیان و در همچنین در کدرشته محل های دانشگاه آزاد پذیرفته شده باشند لازم است منحصراً در یکی از کدرشته محل های قبولی ثبت نام کنند.

چنانچه این دسته از پذیرفته شدگان در هر دو کد رشته محل ثبت نام کرده و مشغول به تحصیل شوند، به عنوان متخلف شناخته شده و با آنها طبق ضوابط مربوط رفتار خواهد شد.

حذف برخی از کدرشته محل ها و تغییرات اعمال شده

داوطلبان می توانند برای اطلاع از کدرشته محل های حذف شده و تغییرات به عمل آمده درخصوص ظرفیت، جنس و نیمسال پذیرش دانشجو در برخی از دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی، به اطلاعیه های 10 خرداد و 11 مرداد که در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش قابل دسترس است، مراجعه کنند.

نحوه گزینش نهایی

مطابق مصوبه 4 اسفندماه 93 مجلس شورای اسلامی،در گزینش نهایی هریک از کد رشته های تحصیلی، 25 درصد ظرفیت پذیرش هر کد رشته محل  به داوطلبان متقاضی سهمیه رزمندگان وایثارگران به شرط کسب حد نصاب نمره علمی لازم (در سهمیه رزمندگان حداقل 80 درصد و در سهمیه ایثارگران حداقل 70 درصد نمره علمی آخرین فرد پذیرفته شده در سهمیه آزاد) اختصاص داده شده است.

برای داوطلبان واجد شرایط گزینش، کارنامه ای حاوی اطلاعات لازم، رتبه داوطلب و آخرین رتبه پذیرفته شده در هر یک از کد رشته محل های انتخابی و در سهمیه مربوط تنظیم می گردد. این کارنامه همزمان با اعلام نتایج از طریق پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی این سازمان قابل دسترسی خواهد بود.

داوطلبان پس از دریافت کارنامه نتایج نهایی آزمون در صورتی که در خصوص مندرجات کارنامه سوالی داشته باشند، می توانند حداکثر تا 29 مهر منحصراً از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش اقدام کنند.

آزمون کاردانی به کارشناسی ، جزئیات ثبت نام قبول شدگان آزمون کاردانی به کارشناسی 94

اسامی پذیرفته شدگان “آزمون کاردانی به کارشناسی” 94
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 8
برگرفته از خبرگزاری صدا و سیما، باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 5 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف