نمناک اخبارورزشی دلیل اخراج وریا غفوری مقابل نفت چه بود؟
اخراج وریا غفوری ، دفاع راست آبی ها
وریا غفوری در جریان بازی با نفت مسجد سلیمان در جام حذفی از زمین بازی اخراج شد، در ادامه از علت اصلی اخراج شدن وریا غفوری مطلع می شوید.
تاریخ انتشار : 11 مهر 1397

وریا غفوری چرا اخراج شد؟

صراط: دفاع راست آبی ها در مسجدسلیمان اخراج شد تا استقلال در بازی بعد خود در جام حذفی از داشتن او محروم باشد.
وریا غفوری دقیقه 109 دیدار سه شنبه شب استقلال برابر نفت مسجدسلیمان در چارچوب مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی، دو بار کارت زرد گرفت و از زمین بازی اخراج شد تا استقلال 10 نفره به بازی ادامه دهد.
غفوری در این صحنه نزدیک به خط محوطه جریمه مرتکب خطا می شود، اما به تصمیم رضا کرمانشاهی داور این دیدار اعتراض می کند و می گوید خطایی مرتکب نشده است.
اخراج دفاع راست آبی ها

دلیل اخراج شدن وریا غفوری در بازی با نفت مسجد سلیمان 

کرمانشاهی به او می گوید که تشخیص من خطا بوده، اما مدافع - هافبک استقلال می گوید بهتر است چشم هایت را باز کنی، چرا که خطایی انجام نداده ام. داور هم در واکنش به این جمله، به غفوری کارت زرد اول را می دهد. بازیکن استقلال هم به نشانه عصبانیت به سمت کرمانشاهی رفته و چشم در چشم به داور نگاه کرده و علاوه بر اعتراض، با داور هم تماس داشت. کرمانشاهی هم دومین کارت زرد را به این بازیکن داد تا غفوری از زمین اخراج شود.
 انتهای پیام/ح.ب

وریا غفوری مقابل نفت مسجد سلیمان چرا اخراج شد؟

دلیل اخراج وریا غفوری مقابل نفت چه بود؟
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 4
این مطلب مفید بود ؟ 2 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف