امدادرسانی 5 زندانی
دختر بچه ای که توسط پدرش فراموش شده بود و در اتومبیل قفل شده جای مانده بود، توسط 5 زندانی نجات داده شد.

لحظه امدادرسانی 5 زندانی برای نجات دختر بچه

یکی از بهترین اتفاقاتی که می تواند در زندگی هر انسانی رقم بخورد، متولد شدن نوزادی است که با ورود آن به محیط خانه می تواند باعث تغییر برخی از آداب و رفتارهای ناپسند هر یک از والدین آن شود تا بتوانند در آموزش و پرورش آن موثر واقع شوند.

با این وجود بزرگترین مسئولیت والدین بعد از به دنیا آمدن نوزاد شروع می شود و آنها می بایست از نوزاد تازه متولد شده خود به بهترین شیوه ممکن نگهداری نمایند و علت اصلی آن هم کنجکاوی و فعالیت بیش از حد کودکان می باشد که به این علاقه دارند هر چیزی را در طی مدت زمان کوتاهی لمس نمایند.

از این رو می توانند آسیب پذیر باشند و آسیب های جدی و یا حتی مرگباری را بر روی خود ایجاد نمایند و وظیفه اصلی پدر و مادر نگهداری از آنها می باشد تا آنها آسیب های جبران ناپذیری را شاهد نباشند. اما روز گذشته ویدیویی جالب و دیدنی از طریق رسانه " ABC NEWS " منتشر شد که توانست با واکنش های متعددی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

5 زندانی در فلوریدای ایالت متحده، زمانیکه در بیرون دادگاه فلوریدا ایستاده بودند متوجه گیر افتادن دختر بچه در اتومبیل شاسی بلند شدند که پدرش با عصبانیت درب را می بندد و فراموش می کند تا دختر بچه را با خودش حمل کند. در نهایت 5 زندانی با استفاده از سیم و ترفندهای خودشان نهایت تلاش را به کار گرفتند تا دختر بچه گیر افتاده در اتومبیل را نجات دهند.

دختر بچه گیر افتاده

پدر این دختر بچه به رسانه ها این گونه گفت که بطور تصادفی فراموش می کند تا دختر بچه اش را با خود به دادگاه ببرد و متاسفانه وسیله نقلیه را ترک می کند و ساعاتی بعد به سمت اتومبیل می آید.

در این میان زندانیانی که خود متهم به اشتباهاتی که مرتکب آن هستند، در طی اقدامی جالب و متحدانه توانستند جان دختر بچه کوچکی که بصورت اشتباه در اتومبیل جا مانده بود را خارج نمایند و این نشان دهنده انسانیت در لباس های مختلف بود که با واکنش های متعددی روبرو گشت.

با این وجود دختر بچه توانست با کمک و همکاری 5 زندانی نجات پیدا کند و به آغوش مادرش باز گردد و مادرش صحت و سلامت آن را تایید نمود.

ویدیو لحظه امدادرسانی 5 زندانی برای نجات دختر بچه ؛

فیلم جالب از تلاش زندانی ها برای نجات دختربچه محبوس در ماشین

51
این مطلب مفید بود ؟10
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
برچسب : فیلم جالب
وبگردی