روح

شکار روح در خانه متروکه + تصاویر

کد مطلب : 1098زمان مطالعه : 2 دقیقه
اخیرا آقای مارک دویس و 3 تن دیگر از دوستانش زمانیکه در اطراف روستای پونسانوس در حال گردش بودند، با صحنه ای عجیب روبرو شدند.

کشف عجیب روح در بالای خانه متروکه

کلمه "روح" شاید یک کلمه با 3 حرف باشد که شاید برای برخی یک کلمه احمقانه و غیر قابل وجودی تعریف شده باشد که آنها هیچ گاه آنها را باور نمی کنند و بر این باور هستند که دنیای ارواح با انسان ها متفاوت است و هرگونه تصویر و فیلم ممکن است بر باور آنها تاثیرگذار نباشد و آنها باز بر اعتقاد خود پابرجا باشند.

از طرفی برخی دیگر نیز هستند که بر این باورند ارواح همانند اعضای خانواده ما، در خانه ما هستند و حرکت می کنند و این به نحوی است که هرگز ما نمی توانیم آنها را مشاهده کنیم و ولی وجود دارند!. با این وجود این سوال بسیار بزرگی می باشد که گاها برخی اسناد و مدارک در صفحات مجازی منتشر می شود که شاید بتواند بر روی اعتقادات این دو دسته تاثیرگذار باشند.

تصویر بزرگ نمایی شده از روح سرگردان در بالای خانه متروکه

برای مثال اخیرا ویدیویی عجیب از یک روح در بالای خانه ای متروکه واقع در اطراف روستای پونسانوس منتشر شد که توانست به شدت در صفحات مجازی منتشر شود و با بازتاب فراوانی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

آقای مارک دویس به همراه 3 نفر دیگر از دوستانش برای گشت و گذار به اطراف روستای " پونسانوس " واقع در بریتانیا رفتند که با صحنه ای عجیب روبرو شدند که فورا آنرا با در صفحات مجازی خود منتشر کردند. آنها با یک روح در بالای ساختمان متروکه روبرو شدند که این روح به گفته آنها در حال جابجا شدن بود.

کشف روح در بالای خانه متروکه

آقای مارک این گونه گفت:" من همیشه بر این باور بوده ام که آنها وجود دارند و آنها را احساس می کردم و در حال حاضر آنها را دیده ام. با این وجود برخی آنها را بیگانه، شیطان و نام های دیگر می نامند که این تصاویر می تواند یکی از مهم ترین مستندات در این زمینه بوده باشد".

 

کشف عجیب روح در بالای خانه متروکه + تصاویر

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
برچسب : روح انسان
وبگردی