طلاق توافقی مرد میلاردر
مرد میلیاردر و ثروتمندی اهل کشور روسیه که اقدام به طلاق همسرش کرده بود، این جدایی برایش خیلی گران تمام شد.

طلاق توافقی که میلیون ها دلار آب خورد

یک میلیاردر روسی با یکی از بزرگترین پرداخت های طلاق در تاریخ انگلیس، پرونده ای را در دادگاه مسکو به راه انداخت تا تلاش خود برای اثبات پایان زندگی مشترکش را ادامه داده و بیش از این متحمل ضرر و زیان نشود. طبق آنچه در وب سایتهای خارجی منتشر شده است و براساس گزارش میرر و دیلی میل دادگاهی در لندن در سال 2016 میلادی حکمی صادر کرده بود که طبق آن فرهاد احمدوف تاجر ثروتمند و مشهور روس باید بخش زیادی از اموال خود را در چارچوب توافق طلاق به تاتیانا آخمدووا، همسر سابقش پرداخت کند و همین باعث شد تا تیتر طلاق توافقی چند میلیون دلاری برای این خبر منتشر شود.

ضرر مرد روسیه ای از جدایی با همسرش

جدایی مرد میلیاردر روسیه ای از همسرش 

چنانچه در تصاویر این بخش از نمناک مشاهده می کنید فرهاد احمدوف یکی از تاجران ثروتمند روسی و فعال در بخش نفت و گاز است که همسر سابق او طبق حکم دادگاه باید ثروتی معادل 572 میلیون دلار از او دریافت کند.

طبق مدارک موجود اولین بخش از اموالی که به تاتیانا آخمدووا تحویل داده شده است یک فروند بالگرد بوده است اما این تنها بخش ثروت تعلق گرفته به مسر تاجر مشهور روس نیست چراکه طبق حکم دادگاه فرهاد احمدوف بایستی یک مجموعه آثار هنری به ارزش 114 میلیون دلار و یک ملک با ارزش به قیمت سه میلیون دلار را نیز به تاتیانا آخمدووا زنی که سالها پیش از او طلاق گرفته است تحویل دهد.

طلاقی که برای مرد روسی گران تمام شد

طلاقی که برای مرد روسیه ای میلیون ها دلار آب خورد

وب سایت فوربس ماههای گذشته ارزش خالص دارایی های فرهاد احمدوف را یک میلیارد و 400 میلیون دلار اعلام کرده بود و نام او را در میان الیگارش هایی است که وزارت خزانه داری آمریکا در ماه ژانویه منتشر کرد. احمد اوف تمام تلاش خود را برای رد ادعاهای وکیل همسر سابقش و تحویل ندادن بخشی از اموالش به او انجام داد ولی نتیجه ای نداشته است و در نهایت برنده این کشمکش همسر سابق او بوده است.

ماجرای عجیب طلاق توافقی میلیونی احمداف تاجر ثروتمند روسی

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
وبگردی