عجیب ترین مرغداری جهان
کشاورز ایتالیایی 48 ساله به نام " ماسیمو راپلا " در طی اقدامی جالب تصمیم به ساخت عجیب ترین مرغداری جهان نمود!

جالب ترین و عجیب ترین مرغداری جهان

از گذشته بسیار دور برای آنکه انسان ها بتوانند نیاز به خوراک و پوشاک که این دو از مهم ترین نیازهای انسان در طی عمر طولانی انسان ها بر روی کره زمین بوده است که برای رفع این مشکل از همان گذشته انسان ها به پرورش و نگهداری دام ها می پرداختند و در طی زمان نیازهای خود را با استفاده از این حیوانات برطرف می کردند.

اما در دنیای امروزه هرچیزی صنعتی شده است و خاصیت سنتی و قدیمی بودن خود را از دست داده است که به مرور می تواند آسیب های متعددی را نیز منجر شود و این آرزوی برخی از ماها شده است تا بتوانیم در زمان مناسب به اطراف و یا حومه شهر سفر کنیم و از گوشت و مرغ سالمی که در این نقاط تولید می شوند استفاده کنیم. 

جالب ترین مرغداری جهان

اما در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک قصد داریم شما را با عجیب ترین و جالب ترین مرغداری غیرصنعتی جهان آشنا سازیم که این مرغداری، متفاوت ترین مرغداری در دنیای مدرن امروزی می باشد. همراه ما باشید.

یک کشاورز ایتالیایی 48 ساله به نام " ماسیمو راپلا " که ادعا می کند بصورت تصادفی در صنعت کشاورزی و مرغداری وارد شده است، دست به اقدامی جالب زده است که می تواند هر یک از شماها را شوکه کند. بطور کلی در طی مستنداتی که از مرغداری های جهان ضبط شده اند، مشاهده می کنید که به میزان کافی به مرغ ها نور خورشید نمیرسد و همچنین در طی فرآیندهایی یک جوجه در طی چند وقت کوتاه تبدیل به مرغ می شود.

اما این کشاورز ایتالیایی برای آنکه بتواند از صنعتی شدن این صنعت جلوگیری کند، تصمیم گرفت تا با استفاده از یک زمین جنگلی 2 هکتاری در شمال ایتالیا که اطراف آن حصر شده است، بصورت سنتی و قدیمی مرغداری کند! اینک وی از بیش از 2000 مرغ نگهداری می کند.

جالب است بدانید که این کشاورز ایتالیایی روزانه بیش از 1300 تخم مرغ را از این منطقه جمع آوری می کند که واقعا بسیار جالب و در عین حال بسیار عجیب است. اما تنها مشکل وی، حمله و نفوذ برخی حیوانات وحشی به این منطقه است که با وجود بسته بودن اطراف این زمین، باز هم به حیوانات این مرغداری حمله می کنند!

ویدیو جالب ترین و عجیب ترین مرغداری جهان 

جالب ترین و عجیب ترین مرغداری جهان + فیلم

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی