نمناک اخباراقتصاد حداقل و حداکثر عیدی کارگران امسال چقدر است؟ + جدول
عیدی کارگران ، عیدی کارگران سال 97
حداقل و حداکثر عیدی کارگران برای سال 1397 چقدر است؟ در ادامه جدول حقوق و مزایای سال 96 کارگران و جزئیات حقوق و عیدی کارگران در سال 97 را ملاحظه می فرمائید.
تاریخ انتشار : 23 دی 1396

حداقل و حداکثر عیدی کارگران برای سال 97 چقدر است؟

حداقل عیدی کارگران 1میلیون و 850هزار تومان و حداکثر عیدی 2میلیون و 780 هزار تومان برای سال97است.

یکی از مهمترین موارد کارمندان، کارگران و صاحبان کار در پایان سال میزان پرداخت عیدی و سنوات است، این موارد کاملا وابسته به میزان پایه حقوق تعیین و پرداخت می شود.

تمامی کارگاه های مشمول قانون کار موظف به پرداخت عیدی و سنوات به هر یک از کارگران خود می باشند، که مبنای محاسبه آن یک سال کار معادل شصت روز آخرین مزد، بعنوان عیدی و پاداش می باشد، و مبلغ پرداختی از این بابت به هر یک از کارکنان نبایستی از معادل نود روز حداقل مزد روزانه قانونی تجاوز کند.

همچنین مبلغ پرداختی به کارکنانی که کمتر از یکسال در کارگاه کار کرده اند باید به ماخذ60 روز مزد و به نسبت ایام کارکرد در سال محاسبه گردد، و مبلغ پرداختی از این بابت برای هر ماه نباید از یک دوازدهم سقف تعیین شده در فوق تجاوز نماید.

با توجه به حقوق و مزایای سال 96 کارگران جزئیات حقوق و عیدی سال 97کارگران به شرح زیر است. حداقل عیدی کارگران 1میلیون و 850هزار تومان و حداکثر عیدی 2میلیون و 780 هزار تومان برای سال97است.

جدول حقوق کارگران

حداقل و حداکثر عیدی و پاداش کارگران در سال 97

حداقل و حداکثر عیدی کارگران امسال چقدر است؟ + جدول
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 16
برگرفته از تسنیم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 14 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف