فرشاد احمدزاده

بازگشت فرشاد احمدزاده به ترکیب پرسپولیس + عکس

تاریخ انتشار : 26 دی 1396کد مطلب : 63009زمان مطالعه : 2 دقیقه
بازگشت فرشاد احمدزاده به ترکیب پرسپولیس با عملکرد خوب این بازیکن بعد از مصدومیت همراه شده است.

فرشاد احمدزاده و مثلث مهارنشدنی پرسپولیس

ستاره ریزنقش پرسپولیس استعداد حیرت انگیزی در پرش و زدن ضربات سر دارد. احمدزاده تا به حال گل های زیادی را با ضربات سر برای پرسپولیس به ثمر رسانده و در جریان همین بازی اخیر برابر سیاه جامگان هم یک ضربه خطرناک زد. تصویری از این دیدار را می بینید که در آن احمدزاده تقریبا به اندازه ارتفاع تابلوهای کنار زمین پرواز کرده است.شماره 10 پرسپولیس که با عملکردی فوق العاده لیگ هفدهم را در ترکیب این تیم استارت زد، در نهایت با مصدومیت و بدشانسی تحت عمل جراحی قرار گرفت و دوری دوماهه را متحمل شد.

احمدزاده با پایان دوران نقاهت هر چند کار سختی برای بازگشت به ترکیب اصلی با توجه به ترافیک خط میانی پیش روی خود می دید؛ اما با نمایشی مناسب توانست بار دیگر اعتماد برانکو ایوانکوویچ را به خود جلب کرده و با قدرت تکنیکی و تمام کنندگی اش توانسته یکی از ستاره های این تیم لقب گیرد.

فرشاد احمدزاده

ویژگی شگفت انگیز و ستودنی فرشاد احمدزاده

نکته ویژه در دیدار با سیاه جامگان را اما می توان عملکرد فوق العاده مثلث سمت راست پرسپولیس با حضور فرشاد احمدزاده، صادق محرمی و کمال کامیابی نیا دانست. سه بازیکن با قدرت تکنیکی و سرعت در کنار جنگندگی و حضور فعال کامیابی نیا روز سختی برای بازیکنان سیاه جامگان در این سمت ساخته و توانستند موقعیت های خوبی نیز ایجاد کنند.

فرشاد احمدزاده که علیرغم قامتی کوتاه از قدرت سرزنی بالایی نیز برخوردار است، با گلزنی در دیدار رفت مقابل گسترش فولاد اکنون یکی از امیدهای این تیم در جدال برگشت مقابل شاگردان فیروز کریمی محسوب می شود. هافبکی که قادر است در سیستم در نظر گرفته برانکو ایوانکوویچ با حضور دو هافبک دفاعی قدرت تکنیکی و سرعت این تیم را در خط میانی افزایش دهد.

بازگشت فرشاد احمدزاده به ترکیب پرسپولیس + عکس

53
این مطلب مفید بود ؟30
برگرفته از افکار نیوز - وکیل ملت - / ل
وبگردی