نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون خاله قورباغه اوایل اسفند کلید میخورد
خاله قورباغه ، فرشته طائرپور
خاله قورباغه کاری عروسکی و موزیکال است که لوکیشن های آن استودیویی و دکوراتیو هستند, فیلمبرداری این اثر به زودی آغاز میشود.
تاریخ انتشار : 25 بهمن 1395

ساخت فیلم سینمایی خاله قورباغه

فرشته طائرپور :تا به امروز اکثر کارهایمان طبق برنامه ریزی های از قبل تعیین شده انجام شده است و کم کم به کلید زدن کار نزدیک می شویم.

فرشته طائرپور تهیه کننده «خاله قورباغه» از آغاز فیلمبرداری این اثر تا 10 روز آینده خبر داد. فرشته طائرپور تهیه کننده سینما درباره زمان ساخت فیلم سینمایی «خاله قورباغه» به کارگردانی مسعود کرامتی گفت:ما یکی دوبار به صورت آزمایشی این فیلم را کلید زده ایم زیرا این اثر متکی به سی جی آی است و آثار عروسکی به خاطر محدودیت هایی که عروسک گردان ها در دکور دارند در مراحل تست دچار تغییراتی می شوند.

خاله قورباغه

فیلم سینمایی خاله قورباغه 

 
این را هم باید بگویم که در آثار عروسکی بسیاری از مراحل پس تولید در مرحله پیش تولید انجام می شود. درواقع بسیاری از کارها مثل ساخت موسیقی و صدا که در آثار رئال در مرحله پس تولید انجام می شود در آثار عروسکی در مرحله پیش تولید انجام می شود به همین دلیل پیش تولید «خاله قورباغه» طول کشیده است اما امیدوارم «خاله قورباغه» فیلم شاد، مفرح و در عین حال آموزنده ای برای کودکان باشد.وی افزود:ما با وسواس و سختگیری زیادی در حال انجام کارهای ساخت این اثر هستیم. همین جا این را هم باید بگویم که متاسفم که دنیا فنی زاده عروسک گردان اصلی این فیلم که قرار بود عروسک گردانی خاله قورباغه را انجام بدهد، در جمع ما نیست. همیشه جای او خالی است و دنیای عروسکی ما بدون دنیا یک چیز بزرگی را کم دارد.
 
طائرپور عنوان کرد:با این وجود خوشبختانه چهره های جوان عروسک گردان و دوستان دنیا هستند و همگی عاشقانه و صمیمانه به من کمک می کنند تا «خاله قورباغه» فیلم خوبی باشد. به تازگی نیز گروهی از بازیگردان های عروسکی به این پروژه اضافه شدند.
 
این تهیه کننده با اشاره به زمان آغاز تولید این اثر گفت:«خاله قورباغه» تا 10 روز آینده کلید می خورد و فکر می کنم 3 تا 4 ماه فیلمبرداری آن طول بکشد. البته ما بخشی از کارها مانند ساخت ترانه ها، دکور ها و عروسک ها را انجام داده ایم.وی در پایان بیان کرد:موسیقی «خاله قورباغه» توسط سعید شهرام ساخته می شود و او تاکنون طی سه سفر از آمریکا به ایران آمده و در دفتر ما مشغول ساخت ترانه ها و موسیقی این اثر است.فیلمنامه «خاله قورباغه» با محوریت شخصیت خاله قورباغه فیلم سینمایی «گلنار» نوشته شده است. «گلنار» محصول 1367 به کارگردانی کامبوزیا پرتوی در جنگل های ساحل جوکندان شهرستان تالش فیلمبرداری شده بود.

خاله قورباغه اوایل اسفند کلید میخورد

خاله قورباغه اوایل اسفند کلید میخورد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از روزنامه آرمان -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف