نمناک فرهنگ و هنرچهره ها حرف های جنجالی کیانوش عیاری درباره حجاب
کیانوش عیاری ، کارگردان سینما
کیانوش عیاری کارگردان فیلم کاناپه بعد از اینکه فیلمش برای حضور در جشنواره فیلم فجر انتخاب نشد حرف های زننده ای درباره حجاب زده است.
تاریخ انتشار : 13 بهمن 1395

حرف زشت کیانوش عیاری درباره حجاب

در حالی که کیانوش عیاری پس از عدم انتخاب جدیدترین فیلمش با عنوان «کاناپه» برای حضور در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر اعلام کرده بود پای تصمیم خود ایستاده و دیگر هرگز فیلمی نخواهد ساخت که در آن جنس مونث در خانه با حجاب حضور داشته باشد.

کیانوش عیاری کارگردان سینما در گفت و گویی درباره پخش نشدن فیلمش در جشنواره فجر ابراز نگرانی کرده و نکته ای گفته که جای تامل دارد.

 عیاری گفته" امیدوارم در آینده شرایطی پیش آید که «کاناپه» نه به خاطر بدعت مسئله حجاب بلکه به خاطر خود فیلم دیده شود."

 این در حالی است که علت پخش نشدن فیلم کیانوش عیاری تابو شکنی و استفاده زنان فیلم از کلاه گیس در مقابل شوهرانشان است، موضوعی که تا به امروز و پس از انقلاب دیده نمی شود و می توان گفت گامی در جهت ترویج بی حجابی است.

 

کیانوش عیاری

بازیگران زن فیلم کاناپه کیانوش عیاری

 

از سوی دیگر دبیر جشنواره فیلم فجر هم در اظهارنظری اعلام کرده بود که تصمیم گیری درباره نمایش فیلم کاناپه به مراجع بالاتر برمی گردد.

 سوال از آقای عیاری این است ایا حجاب بدعت است؟ در کشوری که داعیه اسلام و تشیع دارد و در نظام مقدس جمهوری اسلامی کار به جایی رسیده که حجاب بدعت نامیده می شود؟

 چشم مسوولان وزارت ارشاد روشن که یک کارگردان سینما اینچنین موضعی میگیرد و پاسخی از سوی آنها داده نمی شود.

 پوشش های برخی بازیگران در این سالهای اخیر دل متدینین را خون کرده بود و حالا سخن از بدعت بودن حجاب مطمئنا با پاسخ قاطع مردم و مراجع عظام تقلید مواجه خواهد شد.

 آقای عیاری چه لزومی دارد که زنان فیلم شما بدون حجاب باشند؟ چرا عده ای که خود را فرهنگی و داعیه دار فرهنگ کشور می دانند به دنباا مسایلی هستند که در دین مبین اسلام جایی ندارد.

حرف های جنجالی کیانوش عیاری درباره حجاب

حرف های جنجالی کیانوش عیاری درباره حجاب
:
امتیاز : 2.7 تعداد رای : 42
برگرفته از جام نیوز -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 23 19
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف