نمناک اخباراقتصاد قیمت پراید از 50 میلیون گذشت
قیمت پراید ، افزایش قیمت پراید
قیمت پراید از 50 میلیون در حالی عبور کرد که بازار خودرو در رکود کامل به سر می برد.
تاریخ انتشار : 3 اردیبهشت 1398

افزایش قیمت پراید

خبرآنلاین؛ قیمت پراید در حالی از مرز 50 میلیون تومان عبور کرده است که بازار خودرو در سکون و رکودی کامل به سر می برد.

فعالان بازار می گویند به رغم عدم انجام معاملات قیمت خودرو در بازار افزایش یافته است و فروشندگان برای پراید صفر کیلومتر سایپا 111 قیمت 41 میلیون و سیصد هزار تومان را اعلام می کنند. 

بر این اساس قیمت سایپا 111 سفید نیر در بازار 50 میلیون و 800 هزار تومان عرضه شده است. 

بسیاری از فعالان بازار می گویند حتی با وجود بودن مشتری در بازار، باز هم با قیمت های بسیار بالا مشتریان چندان تمایلی به فروش خودرو ندارند چرا که معتقدند قیمت ها رو به افزایش است. بر اساس این گزارش نمایشگاه داران برای سایپا 131 قیمت 46 میلیون و پانصد هزار تومان تا 46 میلیون و 700 هزار تومان را ارائه می دهند. 

سایپا 132 سفید نیز حدود 49 میلیون تومان قیمت خورده است. 

سایپا 132 در رنگ هایی جز سفید نیز حدود 200 هزار تومان بیش از این رقم فروخته می شود. سایپا 151 ارزان ترین مدل پراید 45 میلیون تومان عرضه می شود. 

بهای فروش پراید در بازار نسبت به فروردین ماه سال جاری افزایشی محسوس را تجربه کرده است. فعالان بازار می گویند فروشندگان چند روزی است پا پس می کشند و همین مساله سبب شده است تقاضای اندک موجود در بازار نیز جواب درخور نگیرد و در نتیجه قیمت ها افزایش یابد.

انتهای پیام/م

عبور قیمت پراید از 50 میلیون + جدیدترین قیمت پراید

این مطلب مفید بود ؟ 52 32
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف