نمناک اخبارحوادث این عکس اجساد مسافران هواپیمای تهران یاسوج است؟
هواپیمای تهران یاسوج ، هواپیمای شرکت آسمان
تصویری از اجساد سقوط هواپیمای تهران یاسوج در فضای مجازی منتشر شده بود که صحت این موضوع را در ادامه می خوانید.
تاریخ انتشار : 5 اسفند 1396

تکذیب عکس مربوط به اجساد حادثه سقوط هواپیمای تهران یاسوج

اخیرا کاربران شبکه های اجتماعی، برخی رسانه های داخلی و خارجی با انتشار تصویری از عصرایران مدعی شده اند که « پیدا شدن اجساد تعدادی از سرنشینان هواپیمای مسیر تهران-یاسوج که اول هفته در ارتفاعات یاسوج سقوط کرد، این گمانه زنی را تقویت کرد که دستکم شماری از سرنشینان پس از سقوط هواپیما زنده ماندند اما در نهایت در اثر سرما، جان باختند.

سایت عصر ایران تصویری از اجساد تعدادی از قربانیان سقوط هواپیما منتشر کرده که بدنشان آسیب ندیده است و حتی به دور خود پتو پیچیده بودند، اما به نظر می رسد در مقابل سرما دوام نیاوردند. »

اجساد

با دقت در تصویر مشخص می شود که افرادی در کنار اجساد هستند مردم عادی با کفش معمولی هستند در حالی که باید افرادی باشند با تجهیزات کوه نوردی و پوتین و ... از طرف دیگر با بررسی های خبرنگار عصرایران مشخص شد که این تصویر که در حال بازنشر در شبکه های اجتماعی، رسانه ها داخلی و به خصوص خارجی است متعلق به سقوط هواپیمای مسافربری ایران ایر در 19 دی ماه سال 89 است نه پرواز یاسوج.

این عکس اجساد مسافران هواپیمای تهران یاسوج است؟

این عکس اجساد مسافران هواپیمای تهران یاسوج است؟
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 140
برگرفته از عصرایران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 112 28
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف