پرسپولیس

مصاحبه جالب برانکو با سایت کروات

تاریخ انتشار : 7 مهر 1397کد مطلب : 71936زمان مطالعه : 3 دقیقه
برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم پرسپولیس در رابطه با موفقیت تیمش در لیگ قهرمانان آسیا با یک سایت کروات به صحبت پرداخت.

اصلا پشیمان نیستم که در  پرسپولیس ماندم ؛ توانستم خودم را اثبات کنم

پارس فوتبال: به نقل از سایت jutarnji، پرسپولیس که در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا بازی دارد باید در هفته آتی در دیدار رفت خود در این مرحله در خانه السد به میدان برود.برانکو درباره موفقیت پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا گفت:
نتیجه ای که در بازی برابر الدوحیل کسب کردیم یک معجزه بود. اول اینکه به خاطر جریمه فیفا، حق خرید بازیکن جدید نداشتیم و 5 بازیکن نیز از تیم ما رفتند. دوم اینکه 3 بازیکن تیمی که برابر الدوحیل به میدان رفتند مصدوم بودند، ولی این بازیکنان با نهایت توان برای ما به میدان رفتند. هیچ کس فکر نمی کرد ما موفق شویم آن ها را شکست دهیم، ولی با یک بازی حساب شده توانستیم 3 بار در نیمه دوم به آن ها گل بزنیم و حتی نزدیک به گل چهارم نیز بودیم. حالا برای دومین سال پیاپی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا هستیم. الدحیل خیلی برای قهرمانی در آسیا برنامه داشت و تیم قدری بود. فکر کنم در عرض یک و نیم سال آن ها فقط دو باخت داشتند که یک بار ما در دوحه آن ها را شکست دادیم زمانی که اسم تیمشان دحیل نبود. به هر حال شکست دادن تیمی که تمام بازی های خود را در لیگ قهرمانان برده بود کار سختی بود.
 صحبت های برانکو ایوانکوویچ

صحبت های برانکو ایوانکوویچ درباره وضعیت تیم پرسپولیس 

برانکو سرمربی پرسپولیس درباره بازی با الدحیل گفت:خوشحالی ما برابر الدوحیل فراموش نشدنی بود. توانستیم خودمان را خالی کنیم. اشک شوق می ریختیم، چون توانستیم تیم خوب و قدرتمندی، چون الدوحیل را از پیش روی برداریم. آن ها یک بازیکن از لیگ بلژیک آوردند که 6 میلیون یورو قیمت داشت. ما نه تنها بازیکنی جذب نکردیم بلکه چند بازیکن خودمان را نیز از دست داده بودیم. برای مرحله قبل بازیکنان الدحیل 10 هزار دلار پاداش گرفته بودند، ولی ما با استفاده از بازیکنانی که در اختیار داشتیم موفق به شکست حریف قطری شدیم.
برانکو اضافه کرد پرسپولیس هیچ گاه در تاریخ پرافتخار خود چنین جایگاهی نداشته است و رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا دشوار خواهد بود. 
سرمربی تیم سرخپوشان پایتخت در این باره اضافه کرد:  در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا باید با السد دیدار کنیم که بازیکنانی، چون ژاوی و گابی را در ترکیب خود دارد. السد تیم قدرتمندی است و آن ها هم می خواهند قهرمان لیگ قهرمانان شوند. آن ها واقعا تیم خوب و منظمی هستند. ما امسال برابر آن ها دو بار بازی کردیم. بازی رفت را در خانه السد با نتیجه 3 بر یک شکست خوردیم و در بازی برگشت توانستیم با یک گل به برتری برسیم. متاسفانه در بازی رفت 3 بازیکنی داریم که نمی توانیم از آن ها استفاده کنیم. اگر تیم ما کامل بود از هیچ تیمی نمی ترسیدیم و بازی برابر می شد، ولی ما همینطوری توانستیم معجزه کنیم. مهمترین موضوع در بازی مرحله قبل این بود که بازیکنان نشان دادند توانایی گل زدن را دارند و به خودباوری رسیدند.
بعد از آنکه برانکو موفق شد با پرسپولیس از عنوان قهرمانی دفاع کند، او پیشنهاد های جالب توجهی از تیم های دیگر داشت، ولی ترجیح داد تا به حضورش در پرسپولیس ادامه دهد. 
در همین رابطه سرمربی کروات گفت: اصلا پشیمان نیستم که در پرسپولیس ماندم و به کارم در اینجا افتخار می کنم. امسال چهارمین سال حضورم در تیم هستم و تیم توانسته از نظر کسب نتیجه و ارائه فوتبال بهتر و بهتر شوم. توانستم خودم را اثبات کنم که می توانم سال به سال تیمم را بهتر کنم. از تمام این افتخارات و نتایجی که در این مدت کسب کردیم افتخار می کنم.
انتهای پیام/ح.ب 

وضعیت تیم پرسپولیس به روایت برانکو ایوانکوویچ

53
این مطلب مفید بود ؟30
وبگردی