معرفی کاربردی ترین دستگاه “چاپ روی پارچه”

تاریخ انتشار : 21 خرداد 1396کد مطلب : 50991زمان مطالعه : 3 دقیقه
صنعت “چاپ روی پارچه” در سالهای اخیر به اوج شکوفایی خود رسیده است روش های مختلف و سیستمهای متفاوت جهت چاپ طرح روی پارچه و البسه از طریق روش های مختلفی انجام میپذیرد.

کاربردی ترین و ارزانترین دستگاه چاپ روی پارچه

رپورتاژ آگهی :یکی از به روز ترین و کم هزینه ترین این روش ها روش چاپ سابلیمیشن میباشد چرا که چاپ روی پارچه و بخصوص چاپ روی تیشرت در این روش بسیار کم هزینه تر با دوام تر و متنوع تر از باقی روش های چاپ میباشد.

آقای مهندس احتشام مدیر عامل شرکت اریکه تجارت پایتخت یکی از قدیمی ترین و اولین مجموعه هایی است که سیستم چاپ سابلیمیشن بر روی محصولات مختلف را وارد ایران کردند در ذیل گفتگویی با ایشان در این خصوص انجام گرفته است.

-با سلام لطفا به طور ساده چاپ سابلیمیشن را توضیح فرمایید؟

چاپ سابلیمیشن یا تصعیدی یک سیستم چاپ بسیار کم هزینه و کارا در میان روش های مختلف چاپ بر روی اجسام میباشد در گذشته نه چندان دور عمل چاپ توسط دستگاههای بسیار بزرگ و گرانقیمت انجام میگرفت لکن با ورود این سیستم چاپ ابعاد دستگاهها بسیار کوچکتر و سرمایه گذاری در این خصوص به حداقل رسید.چاپ سابلیمیشن از طریق انتقال جوهر توسط پرس و حرارت به روی محصول مورد نظر گامی بزرگ در راه حل مشکلات چاپ در دنیا برداشته است.

چاپ روی تی شرت

-در مورد کم هزینه بودن این سیستم چاپ فرمودید اگر ممکن است بیشتر توضیح بفرمایید.

بلی شاید ارزانترین و با کیفیت ترین سیستم چاپ حال حاضر دنیا همین سیستم چاپ سابلیمیشن باشد این روش چاپ به قدری ساده و کم هزینه است که در حال حاضر بسیاری از مشتریان ما خانم های خانه دار و یا دانشجویان میباشند حداقل سرمایه گذاری ابعاد کوچک دستگاهها کارایی بسیار اسان و در عین حال چاپی 6 رنگ بادوام بسیار بالا و با کیفیت باعث شده در طی 10 سال گذشته که به واردات و فروش این سیستم چاپ در ایران مشغول هستیم شاهد کار افرینی شگفتی در این خصوص بوده ایم.حداکثر سرمایه گذاری برای شروع این کسب و کار زیر 10 میلیون تومان میباشد که شاید باور این موضوع کمی سخت باشد.قیمت تمام محصولات در سایت www.ariketejarat.com قابل مشاهده میباشد.

-هزینه های جانبی تعمیر ونگهداری و روش های بازاریابی و فروش این سیستم چگونه است؟

شرکت اریکه تجارت پایتخت حدود 3500 مشتری فعال در سراسر ایران دارد مشتریان ما قبل از خرید مشاوره ای کامل در خصوص بازاریابی روش کار دستگاه و بازارهای هدف ان توسط مشاورین حرفه ای شرکت قرار میگیرند شاید نوع مشاوره ای که توسط ما به مشتریان ارایه میگردد چیزی فراتر از نیاز انها جهت شروع این کسب و کار باشد.

این دستگاهها و این سیستم چاپی محدود به چاپ روی پارچه و تیشرت نیست چاپ روی انواع اجسام سخت توسط دستگاه چاپ روی لیوان -چاپ روی بشقاب-چاپ روی سنگ سرامیک ام دی اف و همینطور سطوحی ماننده چاپ روی تیشرت چاپ روی پرچم چاپ روی موس پد و بسیاری محصولات دیگر قابلیت های این سیستم چاپ را چند برابر کرده است.

جوهر سابلیمیشن - کاغد سابلیمیشن و ماده ای مخصوص معروف به کوتینگ سابلیمیشن که سه عامل مهم در این نوع چاپ میباشد که لازمه انتقال جوهر به روی محصولات حتما این سه فاکتور اصلی است که بدون وجود هر یک از این عوامل انتقال جوهر به روی پارچه و یا لیوان خام سابلیمیشن امکان پذیر نیست.

هزینه تعمیر و نگهداری بسیار پایین این سیستم چاپ و امکانات چاپ بسیار بالا جایگاهی بسیار موثر در بازار چاپ برای خود باز کرده است .

شرکت اریکه تجارت پایتخت به صورت هفتگی و ماهانه با اشنایی از بازار روز دنیا و تیم تحقیق و توسعه بسیار حرفه ای مشتریان خود را به روز نگه داشته و امکانات روز دنیا را در اختیار فعالین در این بازار قرار میدهد.

ما با هدف کارافرینی و اشتغال کار خود را اغاز نمودیم و امروز با راه اندازی بیش از 3500 بنگاه کسب و کار در این زمینه همچنان سعی در خدمت رسانی به بازار و فعالین کشور خود میباشم.

چاپ روی لیوان

در پایان لازم میدانم به صورت خلاصه محصولات قبل چاپ توسط سیستم چاپ سابلیمیشن را بیان کنم :

این سیستم چاپ با امکان دستگاه چاپ روی لیوان - دستگاه چاپ روی تیشرت - چاپ روی پارچه - چاپ روی بشقاب -چاپ بر روی انواع سنگ سرامیک و ام دی اف -چاپ روی پرچم و بسیاری دیگر از محصولات که با توجه به وب سایت کامل و جامع اریکه تجارت پایتخت اطلاعات اموزشی قیمتها و خرید انلاین و هر گونه اطلاع مورد نیاز در وب سایت شرکت به صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار گرفته است که با مراجعه به سایت www.ariketejarat.com می توانند اطلاعاتی کامل در این زمینه کسب نمایند.

منبع : www.ariketejarat.com

چاپ روی پارچه ، کاربردی ترین دستگاه چاپ روی پارچه

55
این مطلب مفید بود ؟50
برچسب :
نظراتنظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی