اکبر زنجانپور

چهره های مشهور ایرانی متولد 2 بهمن ماه + تصاویر

تاریخ انتشار : 2 بهمن 1398کد مطلب : 63295زمان مطالعه : 2 دقیقه
امروز دوم بهمن همزمان با سالروز درگذشت مازیار پرتو فیلمبردار پیشکسوت کشورمان و تولد یکی از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه بیشتر با آنها آشنا میشویم.

2 بهمن سالروز درگذشت کدام یک از چهره های مشهور ایرانی است

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به دومین روز از بهمن ماه رسیدیم. امروز دوم بهمن همزمان با سالروز تولد و درگذشت افراد زیادی در دنیا است که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز می پردازیم.

اگر برایتان جالب است که با هنرمندان متولد و درگذشته امروز بیشتر آشنا شوید ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک را از دست ندهید.

سارا بهرامی

سارا بهرامی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 2 بهمن 1361 در اصفهان متولد شد.

سارا بهرامی

سارا بهرامی اولین بار در سال 88 به دنیای سینما وارد شد و برای بازی در فیلم هایی چون ایتالیا ایتالیا، خانه ای در خیابان چهل و یکم، دارکوب و ... جوایز مختلفی را دریافت کرد و بازی رد سریال پروانه و پرده نشین از او چهره محبوب تری میان مردم ساخت.

اکبر زنجان پور

اکبر زنجان پور بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 2 بهمن 1323 در تهران متولد شد.

اکبر زنجان پور

اکبر زنجان پور بازی در تئاتر را از سال 1345 آغاز کرد و بازی در نمایش شب هزار و یکم یکی از کارهای پررنگ او در دوران فعالیت در تئاتر بود. آوای فاخته ، تنهاترین سردار ، مختارنامه ، ولایت عشق ، تنهایی لیلا و ... از جمله مهم ترین کارهای تلویزیونی این هنرمند است.

مازیار پرتو

مازیار پرتو مدیر فیلمبرداری ، فیلمساز و تدوینگر کشورمان سال 1311 متولد شد و 2 بهمن 1392 در آمریکا درگذشت.

درگذشت مازیار پرتو

مازیار پرتو دایی ویشکا آسایش بازیگر کشورمان است که از سینماگران برجسته ایران بود و سبک خاص فیلمبرداری او زبانزد هنردوستان است و آثار ارزشمندی از او در دنیای سینما باقی مانده است.

چهره های مشهور ایرانی متولد 2 بهمن ماه + تصاویر

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی