کنترل اینترنت فرزندان
برای کنترل اینترنت فرزندان و پیشگیری از آسیب های جبران ناپذیر آن بروی کودکان با روشی مفید با استفاده از آنتی ویروس نود 32 را در این مطلب آشنا می شوید.

کنترل اینترنت کودکان با نود 32

 امروزه با وجود افزایش نفوذ اینترنت در میان جامعه و گسترش سطح دسترسی ها بسیاری از والدین همیشه نگران این نکته هستند که بتوانند فرزندان خود را به طور کامل مدیریت کنند. اکثر خانواده هایی که فرزندانشان از اینترنت استفاده می کنند دارای نگرانی های زیادی در این رابطه هستند، که فرزندانشان در اینترنت چه کارهایی انجام می دهند و از چه وب سایت هایی دیدن می کنند،نه تنها اینترنت بلکه خود سیستم های رایانه ای هم می توانند گاهی به جای مفید بودن نتیجه عکس داشته باشند و گاهی هم مضر شوند.

کنترل اینترنت کودکان

فیلتر کردن اینترنت برای کودکان

اینجاست که اکثر خانواده ها بر این عقیده هستند که اگر بتوان فرزندان را به شکل های مختلف مدیریت نمود می توان جلوی منحرف شدن آن ها را هم گرفت ؛ ابزارهای مختلفی وجود دارند که هریک بسته به نیاز قابلیت های مختلف را ارائه می دهند

اگر از انتی ویروس نود 32 استفاده می کنید برای کنترل کودکان در اینترنت می توانید از آن استفاده کنید.

در این آموزش شما می توانید با تعیین رده سنی فرزند خود کاری کنید که نود بر اساس سن کودک شما سایت های نامناسب سنش را برای او، غیر قابل دسترس کندو همچنین  می توانید آدرس سایت های نامناسب او را وارد کنید تا نود از دسترسی  فرزندتان به آن جلو گیری کند.
برای کنترل اینترنت فرزند خود این مراجل را انجام دهید.  
1- یک کاربر (user) در ویندوز به نام کودک خود بسازید.
2- بروی نود 32 رمز قرار دهید .
3- سن آن کاربری که در ویندوز تعریف کردید را برای نود مشخص کنید و هر سایتی که می خواهید را بلاک کنید.
 

کنترل اینترنت فرزندان با نود 32 + فیلم

4.49
این مطلب مفید بود ؟81
برگرفته از متین-/ف
برچسب : اینترنت
وبگردی