تکنولوژی

باتری آیپد
اگر شما به دنبال تست سلامت باتری آیپد هستید، در این گزارش از سایت نمناک شما را با روش های سریع و در عین حال کاربردی آشنا خواهیم ساخت.
کلیه همراه بانک های کشور

“همراه بانک” تمام بانکها برای اندروید و آیفون

زمان مطالعه : 7 دقیقه
در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک قصد داریم تمامی “همراه بانک” های کشور را به همراه لینک های دانلود برای اندروید و IOS معرفی سازیم.
تغییر فونت کروم

آموزش تغییر فونت گوگل کروم

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تا به حال حتما به این فکر کرده اید که فونت مرورگر کروم کمی زننده است. از این رو در این مطلب از نمناک ما قصد داریم شما را با نحوه تغییر فونت کروم آشنا سازیم.
ترفند قفل پوشه در ویندوز

روش های کاربردی قفل پوشه در ویندوز

زمان مطالعه : 5 دقیقه
محافظت از اطلاعات موجود در کامپیوتر هر یک از ما، کاری مهم و ضروری است که در این گزارش از نمناک با 3 روش قفل پوشه آشنا خواهید شد.
وصل کردن گوشی

روش های وصل کردن گوشی به ضبط ماشین

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در این مطلب از نمناک می توانید روش های مختلف و کارآمد وصل کردن گوشی به ضبط اتومبیل را به زبان ساده ببینید.
سری m سامسونگ

نگاهی کلی به گوشی های “سری m سامسونگ”

زمان مطالعه : 6 دقیقه
سامسونگ همواره یکی از بزرگترین قطب های تولید کننده گوشی های هوشمند در سطح جهان است که در این گزارش از نمناک با گوشی های “سری m سامسونگ” آشنا خواهید شد.
جلوگیری از هک واتساپ

راه های جلوگیری از هک واتساپ

زمان مطالعه : 6 دقیقه
یکی از مهم ترین دغدغه های کاربران اپلیکیشن های مختلف، حفظ شدن اطلاعات آنها می باشد که در این گزارش از نمناک با روش های عدم هک واتساپ آشنا خواهید شد.
بسته اینترنت همراه اول

آموزش خرید بسته اینترنت همراه اول

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر شما از مشترکین مبتدی همراه اول هستید، برای خرید بسته اینترنت همراه اول باید طبق آموزشی که در طی این گزارش از نمناک گفته شده است، بصورت مرحله به مرحله پیش بروید.
استعلام موجودی بانک سپه

روش های استعلام موجودی بانک سپه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در این گزارش از نمناک شما را با ترفند های سریع و فوری برای استعلام موجودی بانک سپه به همراه نکات تکمیلی و مهم آشنا خواهیم کرد.
کد های ussd بانک ها

کد های ussd کلیه بانک های ایران

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کد های ussd بانک ها یکی از خدمات جدید و کاربردی بانک ها است که در این مطلب از بخش تکنولوژی نمناک با تمامی کدهای ussd بانک های کشور آشنا خواهید شد.
هک اینستاگرام

روش های جلوگیری از هک اینستاگرام

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اینستاگرام یکی از برنامه های شبکه مجازی محبوب و جهانی است که در این مطلب از نمناک نحوه امن کردن در مقابل هک اینستاگرام را در 4 روش به شما آموزش خواهیم داد.
ماشين حساب آیفون

بهترین ماشین حساب های مهندسی آیفون

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ماشین حساب یکی از ابزارهای کارآمد و ضروری است که در این مطلب از بخش تکنولوژی نمناک شما را با 7 ماشین حساب آیفون آشنا سازیم.
گرفتن موجودی بانک ملی

روش های اعلام موجودی بانک ملی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر شما از مشتریان بانک محبوب و شناخته شده ملی هستید در ادامه این مطلب از سایت نمناک شما را ترفندهای استعلام موجودی بانک ملی با روش های مختلف آشنا خواهیم کرد.
سری نوت سامسونگ

نگاهی کلی به گوشی های “سری نوت سامسونگ”

زمان مطالعه : 11 دقیقه
مجموعه سامسونگ بی شک یکی از بزرگترین قطب های اسمارتفون در سطح جهان است که در این مطلب از نمناک با گوشی های “سری نوت سامسونگ” و مشخصات آنها آشنا خواهید شد.
داستان انتخاب اسم استارت آپی بسیار مشهور اینستاگرام

داستان انتخاب اسم استارت آپی بسیار مشهور اینستاگرام

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سینا فرحی و امیر تشکر یک استارت آپی راه اندازی کرده اند که این روز ها در اینستاگرام شهرت خاصی دارد ، اما علت نام گذاری خاص این استارت آپ چیست ؟