برو به :
سهام عدالت

دلیل تعطیلی موقت سایت سهام عدالت


سامانه سهام عدالت از ابتدای مهرماه به مدت 10 روز به م نظور بروزرسانی و اعمال تغییرات لازم از دسترس عموم و مشمولان خارج و دوباره راه اندازی خواهد شد.
خودرو پراید

قیمت روز خودرو پراید


قیمت به روز خودرو پراید در مدلهای مختلف 131 ، 132، 111 و گازسوز و بنزینی و ایربگ دار ، خودرو تیبا بنزینی و گازسوز و تیبا 2 هاچ بک ، ساینا EX را می توانید در سایت نمناک مشاهده کنید. قیمت خودرو پراید در بازار و کارخانه به روز شده.
پراید

خودرو پراید باید به زودی از رده خارج شود


رئیس کمیته صنعت کمیسیون صنایع و معادن مجلس در مورد توقف تولید خودرو پراید توصیحاتی ارائه کرد و عنوان کرد پراید در کلاس استانداردهای جهانی نیست و باید هر چه زودتر از رده خارج شود.
قیمت طلا در محرم

پیش بینی قیمت طلا در ماه محرم 96


عبدالله محمدولی، رئیس اتحادیه صادرکنندگان طلا و جواهر در باره وضعیت قیمت طلا در ماه محرم و صفر سال جاری توصیه هایی عنوان کرد.
یارانه

زمان واریز “یارانه” نقدی شهریور 96


یارانه نقدی شهریور ماه 1396 هفتاد و نهمین مرحله پرداخت یارانه از آغاز هدفمندسازی یارانه ها می باشد. در این خبر زمان واریز و برداشت “یارانه” نقدی شهریور 96 را ملاحظه می فرمائید.
هک

اطلاعات مالی 143 میلیون نفر هک شد!


هکرها به سیستم های رایانه ای آژانس اعتباری اکویفاکس Equifax در آمریکا حمله کرده و اطلاعات 143 میلیون مشتری آمریکایی و تعدادی از ساکنان انگلیس و کانادا را هک کرده اند.