نمناک ثبت نام یارانه
این مطلب مفید بود ؟ 18 9
ثبت نام یارانه
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 27
یارانه ها

آموزش نحوه اطلاع از قطع شدن یارانه ها


سوالی که این روزها در ذهن بسیاری از ایرانیان به خصوص سرپرست های خانواده ها شکل گرفته و آن را از دیگران می پرسند این است که چگونه از قطع شدن یارانه خود مطلع شوم؟در ادامه راه های پیگیری قطع شدن یارانه را بررسی خواهیم کرد.
واریز یارانه مرداد 94

زمان واریز “یارانه” نقدی مرداد 94


یارانه نقدی مرداد 1394 که پنجاه و چهارمین مرحله پرداخت “یارانه” نقدی میباشد به میزان هر نفر 45 هزار و 500 تومان در ساعت 24 دوشنبه 26 مرداد ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.
یارانه خرداد 94

زمان واریز “یارانه” خرداد 94


پنجاه و دومین مرحله یارانه نقدی مربوط به خرداد ماه 1394 بدون تغییر و به میزان هر نفر 45 هزار و 500 تومان به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد. زمان دقیق واریز یارانه نقدی خرداد 94 اعلام شد.
ثبت نام یارانه جاماندگان

آغاز ثبت نام یارانه جاماندگان تا تیر 94


بنا بر اعلام سازمان هدفمندی یارانه ها، از ابتدای سال تاکنون هیچ فرد جدیدی به لیست اضافه نشده و این سازمان در حال تدوین آیین نامه مربوط به این موضوع است و حداکثر تا تیرماه ثبت نام یارانه آغاز خواهد شد.
یارانه نقدی

زمان واریز یارانه اردیبهشت 93


محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت با اشاره به پرداخت یارانه نقدی به تمامی ثبت نام کنندگان گفت: یارانه نقدی مربوط به اردیبهشت ماه 1393 تا اواخر این ماه به حساب سرپرستان خانوارها واریز می شود.
یارانه نقدی

ثبت نام یارانه نقدی 1393 + جزئیات


ثبت نام یارانه نقدی سال 1393 از 20 فروردین ماه 93 آغاز خواهد شد. سرپرستان خانوار با توجه به شماره کارت ملی باید به سایت refahi.ir مراجعه کنند.
12