دیگران چه می خوانند..؟
نمناک داعش

داعش چیست و از کجا پدید آمد

داعش یا همان دولت اسلامی عراق و شام نام گروه تکفیری و تروریستی است که در سال 2014 ادعای خلافت جهانی کرده و خود را دولت اسلامی نامید.

همچنین بخش‌های بزرگی از شمال عراق و شرق سوریه و بخش‌های کوچکی را در لیبی، نیجریه و افغانستان در تصرف خود دارد. این گروه به رهبری ابوبکر البغدادی از مجاهدین سلفی جداشده از شبکهٔ القاعده تأسیس شده و با دولت‌های عراق و سوریه و دیگر گروه‌های شورشی مخالف دولت سوریه وارد جنگ شده‌ است. داعش یکی از رادیکالی ترین گروه‌های اسلام‌گرا در خاورمیانه است. آنها علاوه بر عراق و سوریه بخش‌هایی از لیبی و نیجریه را نیز در کنترل خود دارند و گروه‌های هم پیمان آن در نقاط دیگر دنیا مثل افغانستان و آسیای جنوب شرقی نیز فعال هستند.

 

پرچم داعش یا همان دولت اسلامی

سیاست های داعش

داعش با اعدام ها و انتشار ویدئو و عکس از جنایات هولناکش مانند مغول ها پیش از رسیدن به هرجا هراس از داعش را به آنجا صادر می کند تا بتواند از مقاومت نیروهای مقابل کاسته و بهتر رشد کند . 

در مورد زنان کاملا سیاست جنسی داشته و زنان را دستمایه جذب نیروهای جدید به این گروه تروریستی کرده است.

همچنین با عملیاتهای انتحاری و تروریستی در جای جای دنیا کشور ها و دولتمردانشان را مجبور به عقب نشینی از اعتلاف جهانی ضد داعش می کند.

اخبار داعش

در ادامه می توانید از آخرین اخبار این گروه تروریستی و تکفیری در سوریه و عراق و همچنین عملیاتهای آزادسازی توسط دولتهای این کشور و کشف جنایات و مسائل مربوط به داعش مطلع شوید

به دیگران پیشنهاد کنید .
این مطلب مفید بود ؟ 407 74
4.2481
داعش زنان

داعش دست به دامن زنان شد


این روزها داعش زنان را با لحنی کاملا متفاوت با آنچه قبلا خطاب می کرده می خواند ، زنان که روزی برای داعش نقش قربانی و ابزار داشتند حالا برای تکفیری ها که در آستانه فروپاشی هستند مهم شده اند.
جلاد نوجوان داعش

جلاد نوجوان داعش دستگیر شد + جزئیات


محمد علی موسی که بعد از آموزش های نظامی و روش های بیرحمانه تروریست ها به عنوان جلاد نوجوان داعش بین انها فعالیت می کرد توسط نیروهای ضد تکفیری دستگیر شد.
نیروی داعش

رونمایی داعش از مرد یک چشم و یک پا!! + عکس


از قرار معلوم تروریست های تکفیری بعد از هلاکت شمار زیادی از اعضای خود دست به دامن زنان و افرادی همچون مرد یک چشم و یک پا شده است تا به عنوان نیروی داعش در جنگ شرکت کنند.
داعش

مراحل عجیب ازدواج در داعش!


اظهارات جالب و خواندنی یک جوان داعش از آشنایی اش با گروهک تروریستی داعش گرفته تا مراحل ازدواج و فریب خوردنش را می خوانید.