بیماری زبان

زردی زبان
زردی زبان می تواند دلایل مختلفی داشته باشد اما باید آن را جدی بگیرید زیرا تغییر رنگ زبان نشانه وجود یک بیماری در بدن مانند ایدز یا سرطان می باشد.
مشکلات تکلم کودکان

تمرین ساده برای کودکانی که لکنت زبان دارند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مشکلات تکلم کودکان یکی از بزرگترین چالش هایی است که والدین باآن مواجه هستند، با شناسایی به موقع این مشکل در کودکان با این تمرینات ساده در منزل به دلبندانتان کمک کنید.
نشانه سرطان روی زبان

روی زبان نشانه های سرطان دارید اگر ... !

زمان مطالعه : 10 دقیقه
تغییرات رنگ زبان و نارسایی چشایی می توانند نشانه های خطر سرطان باشند اگر دچار تغییراتی روی زبان خود شدید آن را جدی بگیرید.
سوختگی زبان

پیشنهاد طب سنتی برای درمان فوری سوختگی زبان

زمان مطالعه : 9 دقیقه
سوختگی زبان معمولا با خوردن غذای داغ ایجاد می شود اما در برخی موارد بدون سوختگی دچار سوزش زبان می شوید که به آن سندروم سوزش دهان یا (BMS) گفته می شود.
چشیدن غذا

زبان پس از چشیدن غذا چه شکلی میشه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آیا می دانید وضعیت زبان پس از چشیدن غذا به چه شکل است؟ زبان الکترونیکی چگونه وضعیت زبان واقعی را نشان می دهد؟
سرطان زبان

سرطان زبان، به زبان ساده

زمان مطالعه : 6 دقیقه
علائمی مانند زخم های روی زبان و گلو درد و مشکلات بلعیدن می توانند نشانه هایی از سرطان باشند سیگار و مشروب از عوامل آن هستند.
بیماری زبان

بیماریهای عجیبی که زبان به آن مبتلا می شود

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بیماری زبان یکی از دردناک ترین بیماری هاست چون با تغذیه رابطه مستقیم دارد و مانع از خوردن غذا می شود در نتیجه بدن ضعیف شده و بیماری دیرتر بهبود می یباد.
تشخیص بیماری از روی زبان

بیماری که علامتش روی زبان شماست + راه تشخیص

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آیا می دانید مشکلات و بیماری ها از روی وضعیت زبان قابل تشخیص است؟ از روی رنگ، حالت و وضعیت زبان می توان مشکلات داخلی بدن و بیماری ها را تشخیص داد.
سفیدی زبان

سفیدی زبان و دهان با 7 نسخه درمان میشود

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کاندیدیازیس یا همان سفیدی زبان و دهان می تواند براثر التهاب و عفونت پرزهای چشایی در سطح زبان ایجاد شود ، اختلال و مشکلی که باید جدی گرفته و به سرعت درمان شود.
بار زبان

بار زبان چیست و درمان آن چگونه است؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
زبان قوی ترین ماهیچه بدن انسان است .با نگاهی به زبان می توان تصویری کلی از وضع سلامت فرد به دست آورد.ما در این مطلب شما را با بار زبان و راه های درمان آن آشنا می کنیم.
سرطان زبان

خال این رنگی داخل دهان یعنی سرطان زبان !

زمان مطالعه : 2 دقیقه
دهان بو و مزه ی متفاوتی پیدا می کند ، دردها و خونریزی های عجیب رخ می دهد و.. که می توانند هشداری جدی مبنی بر علائم سرطان زبان باشند.
خشکی دهان

از علت تا راه درمان خانگی خشکی زبان و دهان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خشکی دهان می تواند به علل مختلف ایجاد شود ، بیماری یا عادات غلط منجر به خشک شدن زبان و آب دهان می شوند که البته به راحتی با توصیه هایی قابل درمان هستند.
بیماری زبان

بیماری که زبان را دالبر می کند!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
وجود برخی از مشکلات جسمی و بیماری، زبان را دچار تغییراتی می سازد که با دیدن آنها بایستی به پزشک مراجعه کرد.نشانه های روی زبان می تواند یکی از علایم بیماری در بدن باشد.
زبان بزرگ

نوزادی با زبان بزرگ که هر لحظه خفه می شود + تصاویر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
نوزادی که با زبان بزرگ متولد شده بود با کمک دستگاه ها توانست 4 روز زنده بماند تا بالاخره پزشکان برای جراحی او تصمیم نهایی را بگیرند.
باردار شدن زبان

باردار شدن زبان نشانه چیست؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
از زبان برای تشخیص بیماری و درمان آن کمک گرفته می شود و رنگ، بافت و رطوبت زبان از آنچه در درون بدن شما اتفاق می افتد حکایت می کند.
صفحه 1 از 2