برو به :
نمناک مدل مو
به دیگران پیشنهاد کنید .
این مطلب مفید بود ؟ 24 5
4.129
فر کردن مو

آموزش نحوه ی فر کردن موها


نکاتی درباره نحوه ی فر کردن مو. مهم ترین قدم قبل از فر کردن مو ها این است که بدانید دقیقا می خواهید چه کار کنید؛ با چه موادی، با چه تکنیکی و پیش کدام متخصص میخواهید موهای خود را فرکنید.
مدل موی کوتاه

مدل موی کوتاه برای صورت های مختلف


صورت های گوناگون ویژگی های مختلفی برای نحوه آرایش و مدل مو دارند.انتخاب یک مدل مناسب کوتاهی مو با ترکیب صورت در زیباتر جلوه دادن چهره شما بسیار مهم است. بنابر این اگر در انتخاب مدل مو دچار اشتباه شوید، هرگز به زیبایی واقعی موجود در چهره تان دست نخواهید یافت.
مدل موی کوتاه

مدل موی کوتاه به سبک ستاره های هالیوودی


مدل مو و کوتاهی آن تاثیر زیادی در آرایش خانمها و زیباتر نشان دادن آنها دارد.اما انتخاب مدل موی مناسب یکی از دغدغه های خانمها است.دراین بخش زیباترین مدل کوتاهی موها را به سبک بازیگران هالیوودی مشاهده نمایید.
مدل کوتاهی و رنگ مو 2015

مدل کوتاهی و رنگ مو 2015 برای دختران


مدل کوتاهی و رنگ مو 2015 برای دخترانی که عاشق تنوع و جذابیت هستند پر از تنوع است. مدلینگ های مو در گوشه کنار جهان تقریبا یک سبک مدل و رنگ مو است.
مدل مو

مدل موی عروس 2015 - سری 2


در این بخش مجموعه ای از مدل موها و همچنین رنگهای موی فانتزی مناسب برای آرایش موی عروس 2015 را در نظر گرفته ایم.
مدل موی فانتزی

مدل موی فانتزی دخترانه 2015 - 1394 (سری 2)


مدل موی فانتزی کودکانه برای دختر بچه ها سبکی متفاوت با مدل مو و استیال های دیگر دارد. بافت موهای فانتزی و حتی گره های دخترانه ی مو برای آنها مناسب تر است.
مدل موی مردانه 2015

آخرین مدل موی مردانه و پسرانه 2015


مدل موی مردانه 2015 و جدیدترین مدل موهای مردانه و پسرانه سال مدلینگ های هفته های مد اروپا در واقع از یک استایل مو پیروی می کند تنها با تغییرات کوچک.
جدیدترین مدل مو و رنگ مو

جدیدترین مدل مو و رنگ مو مدلینگ های 2015


مدلینگ ها یعنی همان مانکن هایی که برای شوی لباس از آنها استفاده می شوند جدیدترین مدل مو و رنگ مو ها را هم به نوعی با خود دارند که بسیاری از گریمورهای مشهور دنیا برای همین منظور در این شو ها شرکت می کنند.
بهترین مدل مو

بهترین مدل موی جام ملتهای آسیا 2015 + عکس


بهترین مدل موی جام ملتهای آسیا 2015 مدل موی فوتبالیست اماراتی به نام عمر عبدالرحمن شناخته شد که به گفته ی تحلیل گران فوتبال مدل موی او برگرفته از مدل موی داوید لوئیز بود.