برو به :
نمناک بیوگرافی بازیگران
این مطلب مفید بود ؟ 29 7
436
پیمان معادی

بیوگرافی کامل “پیمان معادی


پیمان معادی بازیگر و کارگردان سینما متولد نیویورک می باشد و در سن 5 سالگی به ایران باز گشته است. بیوگرافی کامل “پیمان معادی” را می توانید در بخش بیوگرافی بازیگران سایت نمناک مشاهده کنید.
حمیدرضا پگاه

بیوگرافی و عکسهای “حمیدرضا پگاه


حمیدرضا پگاه بازیگر نقش های آوای باران و عاشق مترسک می باشد . بیوگرافی کامل “حمیدرضا پگاه” را می توانید در بخش بیوگرافی بازیگران سایت نمناک مشاهده نمایید.
بیتا بادران

بیوگرافی و عکسهای “بیتا بادران


بیتا بادران در سال 76 با بازی در فیلم آژانس شیشه ای سیمرغ بهترین بازیگر نقش مکمل زن را دریافت کرد. در این بخش از بیوگرافی بازیگران سایت نمناک زندگینامه کامل “بیتا بادران” را مشاهده می فرمائید.
بهار ارجمند

بیوگرافی و عکس های “بهار ارجمند


بهار ارجمند دختر مرحوم انوشیروان ارجمند می باشد. در این بخش از بیوگرافی بازیگران سایت نمناک زندگینامه و عکسهای “بهار ارجمند” را مشاهده می فرمائید.
بیتا سحرخیز

بیوگرافی و عکس های “بیتا سحرخیز


بیتا سحر خیز متولد آذر ماه سال 1361 می باشد که در زمینه بازیگری فعالیت می کند . بیوگرافی کامل “بیتا سحرخیز” را می توانید در بخش بیوگرافی بازیگران سایت نمناک مشاهده کنید.
الیزابت امینی

بیوگرافی و عکسهای الیزابت امینی


الیزابت امینی متولد سال 1354 در اسفند ماه می باشد که تحصیلاتش در رشته روانشناسی می باشد . بیوگرافی کامل “الیزابت امینی” را می توانید در بخش بیوگرافی بازیگران سایت نمناک مشاهده نمایید.
حسین مهری

بیوگرافی و عکسهای “حسین مهری


حسین مهری با بازی در سریال زیر هشت به شهرت رسید. در این بخش از بیوگرافی بازیگران سایت نمناک زندگینامه و عکسهای “حسین مهری” را ملاحظه می فرمائید.
رز رضوی

بیوگرافی کامل و عکسهای “رز رضوی


رز رضوی بازیگر فروردینی سینما و تلویزیون با بازی در سریال ملکوت دیده شد. در این بخش از بیوگرافی بازیگران سایت نمناک زندگینامه کامل و عکسهای “رز رضوی” را مشاهده می فرمائید.
رضا رشیدپور

بیوگرافی کامل و عکس های “رضا رشیدپور


رضا رشیدپور متولد تبریز و بازیگر، تهیه کننده، کارگردان و مجری سینما و تلویزیون می باشد. در این بخش از بیوگرافی هنرمندان سایت نمناک زندگینامه و عکس های رضا رشیدپور را ملاحظه می فرمائید.
شهره سلطانی

بیوگرافی کامل “شهره سلطانی


بیوگرافی کامل “شهره سلطانی” بازیگر ، خواننده و نوازنده زن ایرانی را می توانید در قسمت بیوگرافی بازیگران سایت نمناک ملاحضه بفرمائید.
آناهیتا نعمتی

بیوگرافی کامل “آناهیتا نعمتی


بیوگرافی کامل “آناهیتا نعمتی” و عکس های این بازیگر در نقش های مختلف را می توانید در قسمت بیوگرافی هنرمندان سایت نمناک مشاهده نمایید.
تینا آخوندتبار

بیوگرافی کامل “تینا آخوندتبار


پونه اسم اصلی تینا آخوندتبار بازیگر زن سینما و تلویزیون است. در این بخش از بیوگرافی بازیگران سایت نمناک زندگینامه کامل و عکسهای “تینا آخوندتبار” را مشاهده می فرمائید.
شهرام قائدی

بیوگرافی کامل “شهرام قائدی


شهرام قائدی با بازی در پنجمین خورشید خود را به محبوبیت بیشتر در میان مردم رساند. بیوگرافی کامل “شهرام قائدی” را می توانید در بخش بیوگرافی بازیگران سایت نمناک مشاهده نمایید.