دیگران چه می خوانند..؟
نمناک بیوگرافی بازیگران
این مطلب مفید بود ؟ 32 7
4.139
علی شادمان

زندگینامه و عکس های “علی شادمان


علی شادمان بازیگر سریال کیما و سرزمین کهن متولد ایلام می باشد. در این بخش از بیوگرافی بازیگران سایت نمناک زندگینامه کامل و عکس های “علی شادمان” را مشاهده می کنید.
نیما رئیسی

بیوگرافی و عکس های “نیما رئیسی


نیما رئیسی بازیگر ، مجری و گوینده متولد رشت می باشد که در فیلم تلویزونی آمین به کارگردانی بهرنگ توفیقی هنرنمایی کرده است. بیوگرافی کامل و عکس های “نیما رئیسی” را می توانید در ادامه در سایت نمناک مشاهده کنید.
شیرین بینا

بیوگرافی و عکسهای “شیرین بینا


شیرین بینا بازیگر خواهر نگین صدق گویا می باشد . بیوگرافی کامل و جزئیات بیشتر بیوگرافی “شیرین بینا” را می توانید در ادامه در سایت نمناک ملاحضه بفرمائید.
حلیمه سعیدی

بیوگرافی و عکسهای “حلیمه سعیدی


“حلیمه سعیدی” بازیگر دوست داشتنی نقش خاله قزی در خوش نشین ها است . بیوگرافی کامل حلیه سعیدی را می توانید در بخش بیوگرافی بازیگران سایت نمناک مشاهده نمایید.
مرجان شیر محمدی

زندگینامه کامل و عکس های “مرجان شیر محمدی


مرجان شیرمحمدی همسر بهروز افخمی کارگردان و مجربی برنامه هفت است . بیوگرافی کامل “مرجان شیر محمدی” را می توانید در ادامه این مطلب از سایت نمناک در بخش بیوگرافی بازیگران ملاحضه فرمایید.
عنایت بخشی

زندگینامه و عکس های “عنایت بخشی


عنایت بخشی متولد 1324 در اولین ماه بهار می باشد . بیوگرافی کامل “عنایت بخشی” را می توانید در سایت نمناک بخش بیوگرافی بازیگران مشاهده نمایید.
علی مصفا

زندگینامه و عکس های “علی مصفا


علی مصفا همسر لیلا حاتمی و فرزند امیربانو کریمی و مظاهر مصفا می باشد . بیوگرافی کامل “علی مصفا” را می توانید در بخش بیوگرافی بازیگران سایت نمناک مشاهده نمایید.
فریبا متخصص

بیوگرافی کامل و عکسهای “فریبا متخصص


فریبا متخصص متولد مرداد سال 1340 در بروجرد می باشد که از از سال 1360 در عرصه هنر فعالیت می کند. بیوگرافی کامل “فریبا متخصص” را می توانید در ادامه در سایت نمناک مشاهده نمایید.
قدرت الله ایزدی

بیوگرافی و عکس های “قدرت الله ایزدی


قدرت الله ایزدی بازیگر اصفهانی است که با در نقش ماندگار رشید بازی کرده است . بیوگرافی کامل “قدرت الله ایزدی” را می توانید در بخش بیوگرافی بازیگران سایت نمناک مشاهده نمایید.
مهدی باقربیگی

بیوگرافی کامل “مهدی باقربیگی


مهدی باقربیگی بازیگر نقش ماندگار مجید در سریال قصه های مجید می باشد . بیوگرافی کامل “مهدی باقربیگی” را می توانید در بخش بیوگرافی بازیگران سایت نمناک مشاهده نمایید.