عباس غزالی

شهاب حسینی

چهره های مشهور ایرانی متولد 14 بهمن + تصاویر

تاریخ انتشار : 14 بهمن 1398زمان مطالعه : 2 دقیقه
در این مطلب میخواهیم شما را با چهره های مشهور ایرانی که در 14 بهمن متولد شده اند از شهاب حسینی تا عباس غزالی آشنا کنیم.
بازیگران سریال شاهرگ

بازیگران جدید سریال شاهرگ معرفی شدند

تاریخ انتشار : 3 آذر 1398زمان مطالعه : 1 دقیقه
شاهرگ سریال جدید شبکه دو سیما است که به تازگی بازیگران جدید این سریال معرفی شدند و از گریم آنها رونمایی شد.
عباس غزالی

عاشقانه عباس غزالی برای سالگرد ازدواجش

تاریخ انتشار : 12 اردیبهشت 1398زمان مطالعه : 2 دقیقه
عباس غزالی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با انتشار پستی سالگرد ازدواجشان را به همسرش تبریک گفت.
تولد یونس غزالی

تبریک عباس غزالی برای تولد برادرش یونس + عکس

تاریخ انتشار : 27 شهریور 1397زمان مطالعه : 2 دقیقه
عباس غزالی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با انتشار عکسی در اینستاگرام تولد برادرش یونس غزالی را تبریک گفت.
عباس غزالی

من یوسفم مادر برنده نخل نقره ای جشنواره مکزیک شد

تاریخ انتشار : 10 خرداد 1397زمان مطالعه : 2 دقیقه
نخل نقره ای جشنواره مکزیک به فیلم سینمایی من یوسفم مادر به کارگردانی محمدرضا فرطوسی با بازی عباس غزالی رسید.
عباس غزالی

من یوسفم مادر ، با بازی عباس غزالی در جشنواره آمریکایی

تاریخ انتشار : 26 بهمن 1396زمان مطالعه : 2 دقیقه
فیلم سینمایی من یوسفم، مادر ساخته محمدرضا فرطوسی با بازی عباس غزالی در جشنواره بین المللی فیلم سینه کوئست آمریکا حضور پیدا می کند.
عباس غزالی

پایان بازی عباس غزالی در فیلم سینمایی پری سا + عکس

تاریخ انتشار : 7 دی 1396زمان مطالعه : 1 دقیقه
عباس غزالی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با انتشار تصویری در اینستاگرامش خبر از پایان بازی در فیلم سینمایی پری سا داد.
سریال آشوب

نقش متفاوت عباس غزالی در سریال آشوب + تصاویر

تاریخ انتشار : 10 خرداد 1396زمان مطالعه : 2 دقیقه
سریال آشوب به کارگردانی امیر پور وزیری با بازی عباس غزالی و محمود پاک نیت این روزها در حال سپری کردن مراحل تصویربرداری در بوستان ولایت است.
عباس غزالی

حال این روزهای عباس غزالی+عکس

تاریخ انتشار : 22 اردیبهشت 1396زمان مطالعه : 1 دقیقه
عباس غزالی بازیگر سریال وضعیت سفید و مادرانه اینستاگرامش را با انتشار یک عکس از حال این روزهایش به روز کرد.
خندوانه

خاطره وضعیت سفید با حضور عباس غزالی در خندوانه

تاریخ انتشار : 27 اردیبهشت 1395زمان مطالعه : 2 دقیقه
عباس غزالی بازیگر سینما و تلویزیون در برنامه خندوانه حضور یافت و قسمتی از نقشش در سریال وضعیت سفید را اجرا کرد.
عباس غزالی

زندگی شخصی و ازدواج عباس غزالی

تاریخ انتشار : 3 آبان 1394زمان مطالعه : 10 دقیقه
عباس غزالی بازیگر سینما و تلویزیون در گپ و گفتی جالب و صمیمی از دنیای بازیگری و ازدواجش سخن گفت که در ادامه مصاحبه با عباس غزالی را می خوانید.
عباس غزالی

عباس غزالی در اعترافات ذهن خطرناک من + عکس

تاریخ انتشار : 30 خرداد 1394زمان مطالعه : 1 دقیقه
عباس غزالی بازیگر فیلم سینمایی اعترافات ذهن خطرناک من عکسی از بازی اش در این فیلم را منتشر کرد، اعترافات ذهن خطرناک من یکی از فیلم های اکران رمضان است.
عباس-غزالی

بیوگرافی “عباس غزالی” + عکس

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بیوگرافی کامل “عباس غزالی” به همراه فیلم شناسی و عکسهای این بازیگر در نقشهای متفاوتش را در سایت نمناک ببینید.
عباس غزالی

عباس غزالی از دلبری تا حانیه + تصاویر

عباس غزالی بازیگر سریال حانیه که برای در فیلم اعترافات ذهن خطرناک من نامزد دریافت بهترین بازیگر مکمل نقش مرد شد، در گفتگویی از کار سینمایی جدیدش خبر داد.
عباس غزالی

رازهای عباس غزالی از وضعیت سفید تا حانیه

عباس غزالی بازیگر سریال حانیه در گفتگویی از بازی متفاوتش در این سریال و خاطرات کودکی اش سخن گفت که در ادامه این گفتگو را میخوانید.
صفحه 1 از 2