دیگران چه می خوانند..؟
نمناک نرخ طلا
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
52
کاهش قیمت طلا

کاهش قیمت طلا در بازار جهانی


قیمت جهانی طلا که روز دوشنبه با افزایش یک درصدی روبرو شده بود در آغاز مبادلات امروز سه شنبه با کاهش قیمت طلا همراه شده است.
طلا

کاهش قیمت طلا در هفته گذشته


رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر خبر داد بیشترین کاهش قیمت طلا در هفته گذشته در بازار جهانی اتفاق افتاده است این کاهش تاثیر خود را در بازار طلا و سکه داخلی ما نیز گذاشت.
قیمت سکه

قیمت سکه 13 هزار تومان ارزان شد + جدول


قیمت طلا در چهار سال گذشته به پائین ترین حد خود رسید و هر گرم طلای 18 عیار به قیمت 91 هزار و 677 تومان و قیمت سکه تمام نیز 901 هزار و 700 تومان داد و ستد می شود.
قیمت سکه

سقوط قیمت سکه نزدیک است؟


قیمت طلا به کمترین سطح خود در 4 سال اخیر رسیده است. در این حال این پرسش مطرح شده که قیمت سکه هم همگام با قیمت طلا در سراشیبی سقوط قرار می گیرد؟
طلا

کاهش 10 دلاری قیمت طلا


در دوازدهمین روز از فروردین سال 1393 بازار جهانی طلا شاهد سقوط ده دلاری قیمت طلا در یک روز بود. در ادامه قیمت طلا را مشاهده می کنید.
طلا

قیمت طلا


قیمت به روز و جدید طلا در بازار امروز تهران برای طلای 24 عیار و 18 عیار و همچنین مثقال طلا را در سایت نمناک مشاهده می کنید.
قیمت سکه و ارز

قیمت سکه و طلا پس از مذاکرات ژنو + قیمت


پس از توافق مذاکرات هسته ای ایران با گروه 1+5 در ژنو قیمت سکه و ارز در بازار امروز یکشنبه 3 آذر 1392 تحت تاثیر قرار گرفت. در ادامه قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت دلار در بازار امروز مشاهده می کنید.
قیمت طلا

تحلیل قیمت طلا در کوتاه مدت


جدیدترین تحلیل تکنیکال رویترز در خصوص قیمت جهانی طلا در کوتاه مدت منتشر شد که بر این اساس قیمت جهانی طلا در کوتاه مدت به کمتر از ۱۲۴۹ تا ۱۲۵۱ دلار در هر اونس خواهد رسید.
سکه و ارز

افت قیمت ها در بازار سکه و ارز


قیمت سکه و ارز در بازار امروز تحت تاثیر کاهش قیمت اونس طلای جهانی و دلار با روندی نزولی همراه بود. در ادامه قیمت انواع سکه، قیمت دلار و قیمت طلا را در بازار امروز مشاهده می کنید.
طلا

قیمت طلا افزایش یافت


بهای طلا در بازار امروز تهران با رشد اونس جهانی و گذر دوباره آن از مرز 1300 دلار، ارزش فلزات گرانبها را افزایش و هر مثقال طلای 17 عیار را 4000 تومان تقویت کرد.