برو به :
نمناک سریال پایتخت 2
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
51
احمد مهرانفر

عکس و بیوگرافی “احمد مهرانفر


بیوگرافی کامل “احمد مهرانفر” بازیگر نقش بیاد ماندنی ارسطو در سریال پایتخت را به همراه فیلم شناسی و عکسهای این بازیگر در نقشهای متفاوتش را در سایت نمناک ببینید.
ريما رامين فر

بیوگرافی “ریما رامین فر


بیوگرافی کامل ریما رامین فر به همراه فیلم شناسی و عکسهای ریما رامین در نقشهای متفاوتش به همراه عکسهای “ریما رامین فر” و همسر و پسرش را در سایت نمناک ببینید.
سیروس-مقدم

ساخت پایتخت 3 در تاجیکستان


سیروس مقدم کارگردان سریال موفق پایتخت در گفتگویی به سوالاتی درباره ساخت سریال پایتخت 2 پاسخ گفته و همچنین درباره ساخت سری سوم این سریال در کشور تاجیکستان خبر داد.
سریال-پایتخت-2

تولید سریال پایتخت 3


الهام غفوری تهیه کننده سریال نوروزی پایتخت درباره ساخت سری سوم پایتخت گفت: اگر قصه خوبی داشته باشیم حتما سری سوم پایتخت را هم تولید می کنیم.
سریال-پایتخت-2

خنده های نوروزی باسریال پایتخت 2


خنده ها بابا پنجعلی در سریال پایتخت 2. در روزهایی که تلویزیون چندان در جذب مخاطب موفق نیست، سریال هایی چون«پایتخت» توانسته اند بخشی از ریزش مخاطب این رسانه را جبران کنند.
محسن-تنابنده

سریال پایتخت 2 از زبان الهام غفوری


تهیه کننده سریال پایتخت 2 از سختی ساخت این سریال به دلیل بالا بودن تعداد لوکیشن ها و همچنین اتفاقات اخیر در تصادف عوامل فیلمبرداری سریال صحبت کرد.
سیروس-مقدم-و-الهام-غفوری

مقصر تصادف عوامل پایتخت 2 کیست؟


در اتفاقی که برای جواد باقری و حسین کریمی افتاد صددرصد که مقصر اصلی الهام غفوری است که تهیه کنندگی پروژه را برعهده داشت و می بایستی ابزار موردنیاز پروژه را به بهترین شکل ممکن فراهم کند.
12