آتش سوزی ساختمان

نجات 12 نفر از میان آتش و دود + جزئیات

تاریخ انتشار : 27 آذر 1398کد مطلب : 72929زمان مطالعه : 2 دقیقه
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از آتش سوزی در یک ساختمان 5 طبقه و نجات 12 نفر از میان آتش خبر داد.

آتش سوزی در ساختمان 5 طبقه؛ نجات 12 نفر از میان آتش و دود

خبرگزاری صدا و سیما، جلال ملکی با بیان اینکه ساعت 5:21 صبح امروز (چهارشنبه) یک مورد حادثه آتش سوزی در ساختمان مسکونی در شهرک غرب، خیابان سپهر، خیابان مرصاد به سازمان آتش نشانی اعلام شد، اظهار کرد:3 ایستگاه همراه با خودرو های پشتیبانی از جمله نردبان هیدرولیکی و تشک نجات به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود:محل حادثه یک ساختمان 5 طبقه مسکونی بود که در طبقه همکف آن (پارکینگ) 5 دستگاه خودرو وجود داشت. زمانی که آتش نشان ها به محل رسیدند دو دستگاه خودرو (هیوندا و چانگ یانگ) از قسمت موتور و پشت دچار آتش سوزی شده بود و آتش در حال سرایت به سایر خودرو ها بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران با بیان اینکه دود بسیار غلیظی طبقات بالایی را پر کرده بود، اضافه کرد:اطلاعات اولیه حاکی از این بود که تعدادی از ساکنان داخل واحد های خود گرفتار شده بودند، آتش نشان ها همزمان با خاموش کردن آتش در پارکینگ با دستگاه های تنفسی به طبقات بالایی رفتند و جست و جو را برای پیدا کردن ساکنان آغاز کردند.

ملکی با بیان اینکه آتش نشانان افراد را به پشت بام انتقال دادند، تصریح کرد:آتش نشان ها 12 نفر از ساکنان (4 نفر خانم، 4 نفر آقا و 4 کودک) را به پشت بام ساختمان هدایت کردند و به وسیله نردبان هیدرولیکی به سطح زمین انتقال دادند.

وی با بیان اینکه خوشبختانه حال تمام افراد خوب بود، گفت:البته یک مرد 60 ساله که از ناحیه سر دچار آسیب دیدگی جزئی شده بود که به عوامل اورژانس تحویل داده شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران بیان کرد:آتش به سرعت خاموش و از سرایت به سایر خودرو ها جلوگیری شد و پس از تخلیه دود در ساعت 6:30 صبح عملیات به پایان رسید.

 

انتهای پیام/ح.ب

 

نجات 12 نفر از میان آتش و دود + جزئیات

57
این مطلب مفید بود ؟70
برچسب : آتش سوزی
وبگردی