اسباب کشی
5 نکته مهم هنگام اسباب کشی در تهران برای زمان تماس و منطقه شرکت باربری، برنامه ریزی برای بسته بندی وسایل و نحوه صحیح جمع آوری لوازم آَشپزخانه

قبل از روز اسباب کشی با اتوبار یا باربری تماس بگیرید

بعضی افراد دقیقا در همان روز که برنامه اسباب کشی دارند با باربری تماس میگیرند و این موضوع علاوه بر اینکه احتمال تاخیر در کار را بالا می برد، حتی ممکن است در روز های شلوغ تهران ماشین و کارگر مناسب پیدا نکنید و مجبور شوید اسباب کشی خود را در روز دیگری انجام دهید. پس بهتر است از قبل با یک باربری معتبر هماهنگی نمایید تا کامیون و کارگران در زمان مناسب آماده اسباب کشی باشند.

تماس گرفتن

بسته بندی وسایل را قبل از روز اسباب کشی کامل کنید

بسته بندی اثاثیه منزل کار زمان بری است و بعضی افراد در تخمین زمان لازم برای انجام آن دچار اشتباه می شوند. این موضوع باعث می شود تا روز اسباب کشی هم بعضی از وسایل آنها بسته بندی نشده باشد و زمانی که ماشین برای حمل اثاثیه می رسد هنوز مشغول جمع آوری وسایل باشند، که این کار احتمال شکستن یا خراب شدن وسایل منزل را بالا میبرد. بهتر است به صورتی برنامه ریزی نمایید که روز قبل از اسباب کشی جمع آوری لوازم منزل به اتمام برسد.

بسته بندی

از شرکت باربری در نزدیک منطقه خود در تهران استفاده نمایید

تهران شهر بزرگی است و فاصله غرب تا شرق و شمال تا جنوب آن زیاد است. اگر فاصله شما تا کامیون و کارگران زیاد باشد زمان و احتمالا هزینه بیشتری برای شما به همراه دارد، پس با توجه به منطقه مورد نظر خود شرکت باربری را انتخاب نمایید. مثلا اگر در شمال تهران هستید از باربری شمال تهران و یا اگر در غرب تهران مشغول جابجایی هستید از باربری غرب تهران سرویس بگیرید، با این کار در زمان و احتمالا هزینه خود صرفه جویی قابل ملاحضه ای کرده اید.

تهران

اگر لوازم خیلی سنگین دارید با باربری هماهنگ نمایید

ممکن است در منزل خود لوازمی مانند گاوصندوق ، پیانو های بزرگ و سنگین و یا آکواریوم بزرگ و میز بیلیارد داشته باشید، که حمل آنها به سادگی امکان پذیر نیست و نیاز به افراد متخصص و گاها تجهیزات مخصوص حمل دارد. چنانچه شما در منزل خود از این قبیل وسایل دارید حتما با شرکت باربری هماهنگ نمایید تا آمادگی لازم برای حمل این لوازم را داشته باشند.

پیانو

لوازم آشپزخانه به خصوص یخچال و فریزر را به درستی آماده حمل کنید

لوازم آشپزخانه مانند ماشین لباسشویی و ظرفشویی ، اجاق گاز و یخچال و فریزر را قبل از اسباب کشی به صورت مناسب باز و آماده حمل نمایید. چند ساعت قبل از شروع جابجایی یخچال را خاموش و از برق بکشید. یخچال باید چند ساعت قبل از حمل و نقل خاموش شود تا در هنگان جابجایی موتور و تجهیزات آن آسیب نبیند.

در روز های نزدیک به اسباب کشی از خرید مواد فاسد شدنی که ضروری نیستند اجتناب کنید و سعی نمایید مواد غذایی موجود در یخچال و فریزر را تا جای ممکن کم کنید و در صورت امکان چند روز قبل از اسباب کشی مواد فاسد شدنی را به یکی از دوستان یا آشنایان بسپارید تا چند روز برای شما نگهداری کنند.

آشپزخانه

5 نکته مهم که قبل از اسباب کشی در تهران باید رعایت کنیم

54
این مطلب مفید بود ؟40
برچسب :
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی